آسیاتل

بازدید: 31

تشکیل «کمیسیون ویژه فضای مجازی» در مجلس منتفی نیست

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1254521
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس منتفی نشده است و ما به دنبال فرصت مناسبی برای طرح این موضوع در مجلس هستیم.
مخالفت کمیسیون صنایع و معادن با تشکیل «کمیسیون ویژه فضای مجازی»/تشکیل کمیسیون منتفی نشده استاحمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به طرح تشکیل «کمیسیون ویژه فضای مجازی» در مجلس گفت: درحال حاضر مشغول مذاکرات هستیم تا این موضوع در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد.

امیرآبادی فراهانی تصریح کرد: البته دوستان کمیسیون صنایع و معاون مجلس مخالف این موضوع هستند و عنوان می کنند که این موضوع از جمله وظایف کمیسیون صنایع و معادن مجلس است. با این حال به اعتقاد بنده مبحث فضای مجازی ابعاد حقوقی، فرهنگی، اقتصادی، اشتغال ومسائل امنیتی وزیرساختی هم دارد و نظر ما این است که این کمیسیون باید ویژه باشد و از همه تخصص ها در آن فعالیت کنند تا بتوانند مشکلات فضای مجازی را با پیشنهادات در قالب قوانین جدید حل و فصل کنند.

 عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس منتفی نشده است و ما به دنبال فرصت مناسبی برای طرح این موضوع درمجلس هستیم.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت