آسیاتل

بازدید: 27

تشکیل «کمیسیون ویژه فضای مجازی» در مجلس منتفی نیست

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1254521
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس منتفی نشده است و ما به دنبال فرصت مناسبی برای طرح این موضوع در مجلس هستیم.
مخالفت کمیسیون صنایع و معادن با تشکیل «کمیسیون ویژه فضای مجازی»/تشکیل کمیسیون منتفی نشده استاحمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به طرح تشکیل «کمیسیون ویژه فضای مجازی» در مجلس گفت: درحال حاضر مشغول مذاکرات هستیم تا این موضوع در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد.

امیرآبادی فراهانی تصریح کرد: البته دوستان کمیسیون صنایع و معاون مجلس مخالف این موضوع هستند و عنوان می کنند که این موضوع از جمله وظایف کمیسیون صنایع و معادن مجلس است. با این حال به اعتقاد بنده مبحث فضای مجازی ابعاد حقوقی، فرهنگی، اقتصادی، اشتغال ومسائل امنیتی وزیرساختی هم دارد و نظر ما این است که این کمیسیون باید ویژه باشد و از همه تخصص ها در آن فعالیت کنند تا بتوانند مشکلات فضای مجازی را با پیشنهادات در قالب قوانین جدید حل و فصل کنند.

 عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس منتفی نشده است و ما به دنبال فرصت مناسبی برای طرح این موضوع درمجلس هستیم.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت