آسیاتل

بازدید: 181

تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های استان تهران در ۲۹ فروردین

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1253877
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: همزمان با روز ارتش در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین، پرواز‌های فرودگاه‌های استان تهران از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه انجام نمی‌شود.

تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه های استان تهران در ۲۹ فروردینبه گزارش گروه اقتصاد باشگاه خبرنگاران جوان، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، اظهار کرد: به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی ستاد کل نیرو های مسلح، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه های کشور، مقرر شد در این ساعات، در جهت حفظ ایمنی پرواز ها در فرودگاه های امام خمینی، مهرآباد و فرودگاه پیام، هیچ پروازی انجام نشود.

جعفرزاده تصریح کرد: پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی (نوتام) به همه شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است که در این ساعات پروازی انجام نخواهد شد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی موظفند برنامه پروازی خود را متناسب با ساعات مذکور تنظیم کرده و به مسافران خود اطلاع دقیق به عمل آورند.

وی یادآور شد: همچنین مسافران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای پرواز های فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و پرواز های فرودگاه امام خمینی با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

تبلیغات

آسیاتک حمایت