آسیاتل

بازدید: 15

اعزام نوروزی بیش از ۶۰ کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1251845
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام ۶۰ کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات در نوروز ۱۳۹۷ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدرضا فقیهی گفت: در هجدهمین دوره اعزام دانشجویان و دانشگاهیان به عتبات بیش از ۹۵ هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۷ هزار نفر تا نیمه اردیبهشت به عتبات عالیات اعزام می شوند.

فقیهی افزود: با توجه به مشغله های استادان دانشگاه ها، کاروان های نوروزی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان بیشتر از میان استادان انتخاب شده اند و در مجموع بیش از ۶۰ کاروان از دانشگاهیان در ایام نوروز به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

وی از برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی برای زائران عتبات یک هفته قبل از اعزام به سفر خبر داد و گفت: علاوه بر همایش استانی، جلسه آموزشی با حضور اعضای کاروان های اعزامی حدود یک هفته قبل از سفر در استان ها برگزار می شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: زائران دانشگاهی ۳ شب در نجف اشرف، ۳ شب در کربلای معلی و یک شب در کاظمین اقامت خواهند کرد و به منظور بهره برداری بیشتر زائران از سامرا و کاظمین، درصدد هستیم تعداد روز های سفر در کاظمین را افزایش دهیم.

فقیهی گفت: با همکاری سازمان حج و زیارت و شرکت شمسا مطلوب ترین هتل های موجود در عراق برای زائران دانشگاهی تدارک دیده شده است، همچنین با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری بعثه مقام معظم رهبری در عراق، برنامه های فرهنگی و زیارتی ویژه ای برای کاروان های دانشگاهی برگزار می شود.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت