آسیاتل

بازدید: 29

لکه بینی در هفته دوازدهم، خطری جنین رو تهدید میکنه؟

منبع : نی نی بان کد خبر: 1246647
بارداری بنده سیزده هفته و شش روزه در هفته دوازده و سه روز فعالیت زیادی داشتم که دو روز لکه قهوه ای دیدم شیاف پروژسترون و آمپول پرولوتون مصرف کردم.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: بارداری بنده سیزده هفته و شش روزه در هفته دوازده و سه روز فعالیت زیادی داشتم که دو روز لکه قهوه ای دیدم شیاف پروژسترون و آمپول پرولوتون مصرف کردم بعد چند روز سونو ان تی و غربالگری دادم که مشکلی نداشتند اما چون فعالیت داشتم اینبار کمی خونریزی داشتم که تبدیل به لکه بینی شد و الان مشکلی ندارم اما شیاف پروژسترون و قرص ایزوپرین و آ اس آ مصرف میکنم، درضمن هیچ دردی نداشتم جفت جای مناسبی دارد و پایین نیست،یک سقط عمدی با قرص داشتم و28سالمه. میخاستم بدونم دلیل این خونریزی و لکه بینی چیست؟و باید تا ماه آخر استراحت مطلق باشم چون دانشجوام؟آیا خطری جنین رو تهدید میکنه؟ 
 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
معمولا در بارداری هایی که توام با استرس و فعالیت نسبتا زیاد باشد به علت تغییرات هورمونی جفت گه گاه لکه بینی و به ندرت خونریزی فعال بروز خواهد کرد. اضطراب و فعالیت های خود را حتی المقدور محدود کنید. از سفر و نزدیکی پرهیز کنید همچنین استراحت نسبی داشته باشید. وقتی جنین شما به پایان سه ماهه دوم برسد موقعیت خود را تثبیت می کند . در کل نیازی به استراحت مطلق نیست.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت