آسیاتل

بازدید: 22

لکه بینی در هفته دوازدهم، خطری جنین رو تهدید میکنه؟

منبع : نی نی بان کد خبر: 1246647
بارداری بنده سیزده هفته و شش روزه در هفته دوازده و سه روز فعالیت زیادی داشتم که دو روز لکه قهوه ای دیدم شیاف پروژسترون و آمپول پرولوتون مصرف کردم.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: بارداری بنده سیزده هفته و شش روزه در هفته دوازده و سه روز فعالیت زیادی داشتم که دو روز لکه قهوه ای دیدم شیاف پروژسترون و آمپول پرولوتون مصرف کردم بعد چند روز سونو ان تی و غربالگری دادم که مشکلی نداشتند اما چون فعالیت داشتم اینبار کمی خونریزی داشتم که تبدیل به لکه بینی شد و الان مشکلی ندارم اما شیاف پروژسترون و قرص ایزوپرین و آ اس آ مصرف میکنم، درضمن هیچ دردی نداشتم جفت جای مناسبی دارد و پایین نیست،یک سقط عمدی با قرص داشتم و28سالمه. میخاستم بدونم دلیل این خونریزی و لکه بینی چیست؟و باید تا ماه آخر استراحت مطلق باشم چون دانشجوام؟آیا خطری جنین رو تهدید میکنه؟ 
 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
معمولا در بارداری هایی که توام با استرس و فعالیت نسبتا زیاد باشد به علت تغییرات هورمونی جفت گه گاه لکه بینی و به ندرت خونریزی فعال بروز خواهد کرد. اضطراب و فعالیت های خود را حتی المقدور محدود کنید. از سفر و نزدیکی پرهیز کنید همچنین استراحت نسبی داشته باشید. وقتی جنین شما به پایان سه ماهه دوم برسد موقعیت خود را تثبیت می کند . در کل نیازی به استراحت مطلق نیست.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت