آسیاتل

بازدید: 118

تحرکات مشکوک یک مدیربرنامه برای هوایی کردن بازیکنان استقلال

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238772
ردپای یک مدیربرنامه برای هوایی کردن بازیکنان استقلال به گوش می رسد که این امر باعث شده تا باشگاه در تسریع قراردادهای بازیکنان خود اقدام کند.
تحرکات مشکوک یک مدیربرنامه برای هوایی کردن بازیکنان استقلالبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم استقلال در نیم فصل دوم با حضور وینفرد شفر به یک تیم فوق العاده تبدیل شد که علاوه بر نتایج خوب در لیگ برتر، به فینال جام حذفی رسید و در لیگ قهرمانان آسیا هم راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.
 
بازیکنانی چون وریا غفوری، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و ... در استقلال خودشان را پیدا کرده و نمایش خوبی داشتند. شنیده می شود یک مدیربرنامه که باعث برخی اتفاقات سال گذشته و حتی امسال در باشگاه استقلال بوده، تحرکاتی انجام می دهد تا بازیکنان را برای پیوستن به تیم های دیگر با پیشنهاد مالی بهتر تحریک کند. موضوعی که به گوش مدیران استقلال هم رسیده است.
 
مدیران استقلال فراموش نکرده اند که یکی از بازیکنان جوان ابتدای سال جاری به خاطر این مدیربرنامه قصد نداشت قراردادش را تمدید کند و در نهایت با چانه زدن مدیران باشگاه این اتفاق صورت گرفت.
 
اکنون هم این مدیربرنامه تحرکاتش را آغاز کرده و این در حالی است که مدیران استقلال قصد دارند قرارداد برخی از بازیکنان را هر چه زودتر تمدید کنند.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت