آسیاتک

بازدید: 121

آینده خوبی در انتظار پارس‌جنوبی نیست/ بازی خودمان را می‌کنیم و کاری به قعر جدول نداریم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238677
بازیکن تیم پارس‌جنوبی گفت: وضعیت مالی تیم پارس جنوبی اصلا خوب نیست و اگر به همین شکل ادامه دهند آینده خوبی در انتظار این تیم نخواهد بود.

فرشاد محمدی مهر در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد بازی پارس جنوبی جم و نفت تهران، اظهار داشت: تمرینات را در هوای خوب جم پیگیری می کنیم و برای سه امتیاز بازی با نفت به میدان می رویم. ما کاری به حساسیت پایین جدول نداریم و چون می خواهیم شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم از دو بازی آینده برد می خواهیم.

وی در مورد از دست رفتن شانس کسب سهمیه آسیایی گفت: از ابتدا هم با هدف بقا در لیگ برتر پا به مسابقات گذاشتیم؛ اما رفته رفته متوجه شدیم که می توانیم بیش از بقا تلاش کنیم. اتفاقا همه چیز خوب پیش رفت تا در نیم فصل دوم با وجود بدشانسی هایی که آوردیم از سهمیه دور شدیم و در نهایت از دستش دادیم.

بازیکن پارس جنوبی افزود: ما همان بازیکنان نیم فصل اول هستیم و اتفاقا در صحبتی که با بچه های تیم داشتیم همه مدعی بودند از نیم فصل اول بهتر بازی کردیم، ولی در کمال بدشانسی توپ هایمان تبدیل به گل نمی شود.

محمدی مهر با اشاره به مشکلات مالی تیم پارس جنوبی، خاطرنشان کرد: هرگز فکر نمی کردم تیم پارس با مشکلات مالی روبه رو شود. چرا که ما بجز دو سه بازیکن قرارداد های بالا نداریم و اغلب با مبلغ پایینی قرارداد بستیم. اما بدون شک پول ندادن ها به تیم ما لطمه زد و در روحیه بچه ها تاثیر گذاشت.

وی در پایان با اشاره به مدت زمان قرارداد خود با پارس جنوبی جم، تصریح کرد: قرارداد من رو به اتمام است و مسئولان تیم هم اقدامی برای تمدید نکردند. من تیمم را دوست دارم، ولی مسئولان نسبت به وضعیت بازیکنان بی تفاوت هستند. از طرف باشگاه افرادی در تمرینات حاضر نمی شوند؛ ظاهرا فقط خودمان و کادر فنی هستیم که برای این تیم تلاش می کنیم. اگر شرایط این تیم درست شود همه دوست دارند بمانند، ولی اگر درست نشود همه بازیکنان می روند و آینده خوبی در انتظار این تیم نخواهد بود. امیدوارم شرایط بهتر شود چرا که واقعا مردم مهربان جم لیاقت بیشتر از اینها را دارند.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک