آسیاتل

بازدید: 31

سقوط پوندانگلیس در بازارهای جهانی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238562
روز جمعه به دنبال اظهارنظر رئیس بانک انگلیس و داده‌های ضعیف‌تر فروش خرده‌فروشی‌های انگلستان، پوند انگلیس به پایین‌ترین میزان ۲ هفته‌ای خود نزدیک شد.

سقوط پوندانگلیس در بازارهای جهانیبه گزارش گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان،  روز جمعه به دنبال اظهار نظر رییس بانک انگلیس و داده های ضعیف تر فروش خرده فروشی های انگلستان، پوند انگلیس به پایین ترین میزان ۲ هفته ای خود نزدیک شد. درحالی که با بهبود حال وهوای ریسک پذیری در بازارها، ین بهبود یافت.

با این حال آشفتگی هایی مانند سیاست گذاری تجاری آمریکا در برابر کره شمالی و سوریه، باعث شد بسیاری از سرمایه گذاران فعلا دست نگاه دارند و نرخ های یورو به دلار و دلار به ین، شاهد یکی از محدودترین دامنه تغییرات خود در طول یک ماه اخیر بودند.

یکی از روسای بانک انگلیس، مارک کارنی، با سخنان خود باعث انتظارات از افزایش نرخ بهره در ماه می فروکش کند. او همچنین اشاره کرد که امسال بانک انگلیس اجلاس های دیگری هم خواهد داشت.

اعلام داده های ناامیدکننده میزان فروش خرده فروشی های انگلیس در روز پنج شنبه هم باعث شد تردیدهایی در مورد چشم انداز افزایش نرخ بهره انگلیس به وجود بیاید.

پوند انگلیس تا پایین ترین میزان ۲ هفته ای ۱.۴۰۶۹ دلار سقوط کرد و در نرخ ۱.۴۰۷۴ دلار تثبیت شد.

در برابر یورو هم پوند انگلیس به پایین ترین میزان ۳ هفته ای ۰.۸۷۷۲۵ پوند در برابر هر یورو رسید و در آخر در نرخ ۰.۸۷۶۵، تثبیت شد.

 

منبع:مهر 

 

انتهای پیام/

 

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت