آسیاتک

بازدید: 251

حضور شیخ احمد و لالوویچ در غرفه فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238560
رئیس شورای المپیک آسیا و رئیس اتحادیه جهانی کشتی در حاشیه اجلاس‌ کمیته بین‌المللی المپیک در غرفه فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی حاضر شدند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، شیخ احمد آل صباح که برای حضور در اجلاس کمیته بین المللی المپیک به بانکوک رفته، دیداری کوتاه با نمایندگان فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی داشت.

رئیس شورای المپیک آسیا و رئیس اتحادیه کمیته های ملی المپیک پس از شنیدن توضیحات درباره فعالیت های اخیر فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، عنوان کرد: از گذشته با این ورزش آشنا هستم. خیلی خوشحالم که این اتفاقات را در یک سال اخیر انجام داده و الان نیز در این همایش هستید.

شیخ احمد اظهار امیدواری کرد که با این تغییرات در فدراسیون، شاهد حضور رسمی ورزش های زورخانه ای در رویدادهای پیشرو باشیم.

همچنین نناد لالوویچ (رئیس اتحادیه جهانی کشتی) نیز با حضور در غرفه فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، از جزئیات فعالیت ها و برنامه های این ورزش اطلاع پیدا کرد.

وی در این بازدید اظهار داشت: شنیده ام برخی اختلافات در ایران درباره کشتی پهلوانی و فعالیت بین المللی آن وجود دارد. قطعا در این باره بررسی خواهم کرد که اختلاف بر چه مبنایی است و واقعیت چیست.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

تبلیغات

آسیاتک