آسیاتک

بازدید: 322

پرسپولیس بزرگترین تیم آسیاست/ با وجود پیشنهادات خارجی، قراردادم را تمدید کردم/ پرسپولیس بهترین جا برای من و خانواده‌ام است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238433
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بهترین جا برای من و خانواده‌ام است، آنها هم طرفدار پرسپولیس شده‌اند.
پرسپولیس بزرگترین تیم آسیاست/ با وجود پیشنهادات خارجی، قراردادم را تمدید کردم/ دوباره می خواهم با پرسپولیس قهرمان شومبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بوژیدار رادوشوویچ در حالی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد که از چند تیم اروپا پیشنهادهایی داشت، اما این دروازه بان حضور در پرسپولیس را به حضور در فوتبال اروپا ترجیح داد.
 
رادوشوویچ در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد تمدید قرارداد پرسپولیس و مسائل مختلف صحبت هایی انجام داد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:

*چه شد قراردادت را دوباره با پرسپولیس تمدید کردی؟

ابتدا این موضوع را بگویم که خیلی خوشحال هستم که قرارداد جدید با پرسپولیس بستم. من در دو سال گذشته دو فصل فوق العاده را در پرسپولیس گذراندم و دو قهرمانی با پرسپولیس کسب کردم. همچنین هر روز در پرسپولیس برای من خاطره انگیز بود. این تیم و هوادارانش خانواده دوم من هستند و ترک آنها برای من مشکل بود برای همین پس از توافق با مسئولان باشگاه قراردادم را تمدید کردم.

*فکر می کردی بتوانی با پرسپولیس موفق شوی؟

قطعا همینطور است، پرسپولیس بزرگترین باشگاه و تیم آسیا است. من هم قراردادم را با این تیم تمدید کردم که همین روند را ادامه دهیم و قهرمانی ها را دوباره به دست بیاوریم.

*تو قراردادت را در حالی تمدید کردی که چند پیشنهاد از اروپا داشتی، چه شد که با پرسپولیس به توافق رسیدی؟

درست است، اما این را در نظر بگیرید که پرسپولیس بزرگترین باشگاهی است در طول دوران حضورم در فوتبال من در آن حضور داشتم و این افتخار بزرگی است که در این تیم هستم. پیشنهاداتی بود، اما من اولویت اولم پرسپولیس بود، درست است که این تمدید قرارداد طولانی شد، اما من در این مدت به تمدید قرارداد با پرسپولیس فکر می کردم و خوشحالم بالاخره این اتفاق افتاد و قرادادم را تمدید کردم. با وجود این پیشنهادات، پرسپولیس اولویت اول من بود و به پیشنهادات دیگر فکر نمی کردم.

*تو در حالی قراردادت را با پرسپولیس تمدید کردی که دروازه بان دوم این تیم هستی، این در حالی است که می توانستی در تیم های دیگر به عنوان دروازه بان اول به میدان بروی، چرا با وجود اینکه نیمکت نشین هستی، باز هم پرسپولیس را انتخاب کردی؟

همانطور که گفتم پرسپولیس بزرگترین باشگاهی است که من در آن بازی کردم. این تیم بزرگترین تیم آسیاست و واقعا خوشحالم که اینجا هستم. در دو سال گذشته دو فصل خوب را سپری کردم. پرسپولیس بهترین جا برای من و خانواده ام است. آن ها هم طرفدار پرسپولیس شده اند و از کرواسی پیگیر نتایج پرسپولیس و من هستند. می دانم برای جایگاهم مثل دو سال پیش باید بجنگم، می دانم باید همیشه در آمادگی لازم قرارداشته باشم که اگر روزی فرصت بازی به من هم رسید بتوانم مثمرثمر باشم.

* در پایان اگر صحبت خاصی باقیمانده است، بگو؟

باز هم از هواداران تشکر می کنم که حضور در پرسپولیس را برای من رویایی کردند. هواداران بدانند که یکی از دلایل اصلی که این تیم را دوباره برای حضور در آن انتخاب کردم آنها بودند، من عاشق هواداران هستم و هیچ وقت از هیچ هوادار تیمی چنین احترامی ندیدم. من هم سعی می کنم جواب محبت های آنها را با بازی های خوبم بدهم.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

تبلیغات

آسیاتک