آسیاتل

بازدید: 24

دیدار جان بولتون با سفیر مسکو در واشنگتن

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238408
مشاور امنیت ملی جدید آمریکا با سفیر روسیه در واشنگتن دیدار کرده تا درباره روابط دوجانبه مسکو و واشنگتن با یکدیگر گفتگو کنند.

دیدار جان بولتون با سفیر مسکو در واشنگتنبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، مشاور امنیت ملی جدید آمریکا با سفیر روسیه در واشنگتن دیدار کرده تا درباره روابط دوجانبه مسکو و واشنگتن با یکدیگر گفتگو کنند.

«جان بولتون» که به تازگی از سوی ترامپ به عنوان مشاور امنیت ملی آمریکا منصوب شده است با «آناتولی آنتونف» در آمریکا دیدار کرده است.

کاخ سفید با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: جان بولتون تأکید کرده به نفع آمریکا و روسیه است که روابط بهتری داشته باشند اما این موضوع مستلزم رسیدگی به نگرانی های آمریکا در ارتباط با مداخله روسیه در انتخابات، موضوع سالزبری و وضعیت اوکراین و سوریه است.

با وجود اینکه پیش از این مقامات آمریکا بر بهبود روابط مسکو و واشنگتن تأکید کرده اند اما کاخ سفید رویکرد خصمانه ای در این رابطه اتخاذ کرده و اعلام کرده که برای یشرفت در این زمینهئ نخست روسیه باید خطاهایی که مرتکب شده را بپذیرد.

این در حالی است که روز گذشته سخنگوی کاخ کرملین درباره روابط مسکو و واشنگتن گفت که اقدامات خصمانه و غیردوستانه آمریکا علیه روسیه همچنان ادامه دارد.

«دیمیتری پسکوف» در جمع خبرنگاران گفت: بیانیه های متناقضی از سوی برخی کشورها و به خصوص آمریکا صادر می شود که به ما اجازه هماهنگی نمی دهد.

پیش از این «سرگئی لاوروف»، وزیر خارجه روسیه ضمن بیان این مطلب که حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه بدون پاسخ نمی ماند گفت: در حال حاضر رابطه روسیه با کشورهای غربی بدتر از دوران جنگ سرد است.

 

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت