آسیاتک

بازدید: 327

برای گسترش بازی می‌کنیم نه تیم دیگر/ خدا را شکر در ۳ بازی گذشته باختی نداشتیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238404
مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت:می خواهیم لیگ را در بهترین جایگاه به اتمام برسانیم.

سید احمد موسوی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با اشاره به دیدار تیمش برابر سایپا اظهار داشت: در دیدار با سایپا با همان توان و همانگونه که مقابل استقلال بازی کردیم به میدان می رویم.

وی در مورد اینکه گفته می شود تیم هایی که در هفته های پایانی لیگ جایگاهشان در جدول ثتبیت شده، ممکن است انگیزه ای برای ادامه کار نداشته باشند، تصریح کرد: همانطور که برای سایپا در دیدار مقابل استقلال بازی نکردیم در این بازی هم برای استقلال یا ذوب آهن بازی نخواهیم کرد. مگر ما لباس حریفان دیگر را برتن می کنیم که به خاطر آنها بازی کنیم. ما تلاش می کنیم تا شرایط تیم خودمان را در جدول بهبود ببخشیم.

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد درباره شرایط تیمش در دو هفته پایانی لیگ تصریح کرد: گسترش سال ۹۷ را با موفقیت آغاز کرده و خدا را شکر در ۳ بازی گذشته باختی نداشتیم و مطمئنا ۲ بازی آینده را هم همین طور پیش خواهیم رفت و اجازه نمی دهیم تا حریفان ما را شکست دهند.

وی ادامه داد: من بعد از کسب موفقیت و رتبه خوب در پایان فصل چیزی که خیلی دوست دارم در فصل جدید برایم اتفاق بیفتد این است که به پست قبلی ام که دفاع راست بود برگردم.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک