آسیاتل

بازدید: 35

من آچار فرانسه استقلالم!

من همیشه سعی کردم نیازهای کادر فنی را برآورده کنم به نوعی آچار فرانسه تیم هستم و هر جا کادر فنی صلاح بداند به میدان می‌روم مهم این است که تیم موفق شود.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛  امیدنورافکن مدافع استقلال یکی از بازیکنانی است که در تمام پست‌هایی که کادر فنی این تیم نیاز دارد به میدان می‌رود نورافکن معتقد است استقلال می‌تواند در آسیا به مراحل پایانی هم راه پیدا کند با مدافع آبی‌ها در خصوص برد مقابل الهلال بازی برابر ذوب آهن و همچنین فینال جام حذفی هم‌کلام شدیم
 
* برد خوبی را مقابل الهلال عربستان به دست آوردید
 
بازی سختی مقابل این تیم داشتیم بازیکنان از جان مایه گذاشتند تا سه امتیاز را کسب کنیم ما دوست داشتیم در این گروه صدرنشین شویم تا در مرحله بعدی کار راحت‌تری را در پیش داشته باشیم هنوز ما حسرت بازی رفت خود مقابل العین را در امارات می خوریم داور واقعا حق ما را خورد و گرنه آن بازی را باید پیروز می‌شدیم
 
* فکر می‌کردید در گروه مرگ صدرنشین شوید؟
 
شفر به ما از روز اول گفته بود که باید در این گروه صدرنشین شوید ما هم خیلی تلاش کردیم که به این مهم دست پیدا کنیم بازی کردن مقابل الهلال که خودش چند دوره قهرمان آسیا شده سخت بود الریان هم واقعا تیم قدری بود گروه استقلال گروه مرگ بود ولی برای ما به گروه خوشبختی تبدیل شد
 
* در حالی مقابل الهلال پیروز شدید که چند بازیکن را در اختیار نداشتید؟
 
مجید حسینی مصدوم بود روزبه و امید هم محروم شده بودند اما بچه‌ها واقعا عالی ظاهر شدند و توانستیم الهلال را حذف کنیم که ایرانی‌ها از آن خاطره خوبی ندارند. امیدوارم در مراحل بالاتر همین طور با قدرت ظاهر شویم
 
* در مرحله بعدی با ذوب آهن مصاف دارید
 
بازی سختی است ذوب آهن تیم بسیار خوبی است که در نیم فصل دوم متحول شد اما ما هم استقلال هستیم. امیرخان از استقلال شناخت خوبی دارد اما شفر هم بعد از چند ماه حضور در ایران فوتبال را کامل می‌شناسد. خوشبختانه بازی برگشت ما در تهران برگزار می‌شود و همین باعث می‌شود بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.
 
* امید نورافکن این روزها در تمام پست‌هایی که کادر فنی نیاز دارد به میدان می‌رود
 
من همیشه سعی کردم نیازهای کادر فنی را برآورده کنم به نوعی آچار فرانسه تیم هستم و هر جا کادر فنی صلاح بداند به میدان می‌روم مهم این است که تیم موفق شود.
 
* روز یکشنبه در دیداری حساس به مصاف پیکان خواهید رفت
 
بازی سختی است پیکان به دنبال سهمیه گرفتن است و ما هم می‌خواهیم عنوان نائب قهرمانی را کسب کنیم. فکر می‌کنم بازی قشنگی از آب دربیاید ما می‌خواهیم این روند خوب‌مان را همچنان ادامه دهیم و در لیگ هم به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.
 
* قبول دارید اردیبهشت‌ماه سخت را در پیش دارید؟
 
ما در این ماه هم باید در لیگ به میدان برویم و هم فینال جام حذفی را در پیش داریم و هم اینکه باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم مشابه همین بازی‌های سخت را در اسفندماه داشتیم اما توانستیم توکل به خدا همه این بازی‌های سخت را پشت سر بگذاریم. قطعا دوباره این اتفاقات خوب تکرار خواهد شد.
 
* در جام حذفی هم باید به مصاف خونه به خونه بروید
 
خونه به خونه تیم خوبی است شما نگاه کنید آنها روز گذشته هم موفق شدند با سه گل به پیروزی برسند و در آستانه صعود به لیگ برتر هستند و قطعا مقابل ما هم با تمام به میدان خواهند آمد اما ما مستحق کسب یک جام هستیم و به همین دلیل برای اینکه هوادارانمان هم خوشحال شوند این عنوان را کسب خواهیم کرد.
 
* این روزها در تیم ملی هم عملکرد خوبی دارید
 
خدا را شکر کارلوس کی‌روش از من رضایت دارد و جزو نفراتی هستم که به تیم ملی دعوت می‌شود باید تلاش کنم تا شروع جام جهانی همین روند را ادامه دهم تا بتوانم جزو نفرات نهایی لیست کی‌روش باشم.

منبع:ایلنا


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت