آسیاتل

بازدید: 283

هزینه یک شب اقامت در ابیانه چقدر است؟

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238297
ابیانه از جمله روستا‌های قدیمی در ایران است که هرساله میلیون‌ها مسافر از آن دیدن می‌کنند و در ۳۰ بهمن ماه سال ۵۴ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، به دنبال سلسله گزارش های میزان از قیمت هتل ها در شهر های مختلف در این دوره گزارش به بررسی قیمت هتل در ابیانه خواهیم پرداخت.

روستای ابیانه در استان اصفهان، شهرستان نطنز در دامنه کوه کرکس و در دهستان برزرود واقع شده است.

این روستا دارای بنا های تاریخی مختلف و سبک معماری بومی و بی نظیری است که در بین لیست مشهورترین روستا های ایران قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که این روستا در ۳۰ بهمن ۱۳۵۴ به عنوان یکی از آثارهای ملی ایران به ثبت رسیده است.

بررسی های میدانی میزان از هتل های این روستا نشان می دهد که اقامت در یک هتل دو تخته با خدمات صبحانه برای دو شب به قیمت ۲۴۶ هزار تومان، اتاق سه تخته برای دوشب ۳۱۰ هزار تومان، اتاق چهار تخته برای دوشب و خدمات صبحانه ۳۷۳ هزار تومان و اتاق ۵ تخته برای دوشب به همراه خدمات صبحانه ۴۳۶ هزار تومان هزینه بر است.

اقامت در یک سوئیت با ۴ تخت و دو کاناپه تخت خواب شو برای دوشب در یک هتل ۳ ستاره در این روستای تاریخی حدود یک میلیون و ۱۵۶ هزار تومان هزینه بر است.

لازم به ذکر است که قیمت نفر اضافه برای یک شب به ازای هر نفر ۷۰،۰۰۰ تومان تعیین شده است.

گفتنی است اغلب مردم به دلیل بافت زیبای شهر علاقه ارند که در خانه های قدیمی و سنتی روستا اقامت کنند که در این میان اقامت برای دونفر در مدت ۲ روز و ۲ شب حدود ۵۰۰ هزار تومان هزینه بر است.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت