آسیاتل

بازدید: 62

وزیر دفاع با فرمانده حشد الشعبی دیدار و گفت‌وگو کرد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238288
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با حضور در ستاد فرماندهی حشد الشعبی عراق با ابومهدی مهندس دیدار و در‌باره مورد علاقه گفت‌وگو کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، در این دیدار صمیمانه و توأم با شور و شعف که یادآور دوران هشت سال حماسه دفاع مقدس بود، امیر سرتیپ حاتمی با اظهار خرسندی از دیدار با فرمانده مجاهد و مبارز الحشدالشعبی و رزمندگان مجاهد آن اظهار داشت: رجاء واثق دارم که با تحمل مشقات فراوان و رنج های بسیار توانسته اید ثبات و امنیت را به کشور عراق به ارمغان آورید و از این بابت از همه تلاش های خالصانه شما چهره های نورانی و عاشق شهادت قدردانی می کنم.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران افزود: خداوند را شاکرم که بخشی از سپاه حضرت ولی عصر(عج) توانست با افتخار و سربلندی در عراق شکل گیرد.

وی با بیان اینکه دشمنان که دست نشانده استکبار جهانی بوده و ابزاری برای اجرای اهداف شیطانی آنان محسوب می شو ند با جهالت و نادانی تمام به امت اسلامی، مردم عراق و سوریه و مردم منطقه ظلم های بسیاری را روا داشتند، تصریح کرد: استکبار جهانی با خباثت و جنایت های بی شمار خود خدمات بی شائبه ای را به دشمنان اسلام ارائه کردند.

در این دیدار ابمومهدی مهندس فرمانده الحشد الشعبی با خیر مقدم به وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران، حمایت های بی دریغ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از محور فعالیت را عالی ارزیابی کرد.

فرمانده الحشد الشعبی با ارائه گزارشی از روند شکل گیری و تجهیز و ساماندهی الحشدالشعبی در عراق، پیروزی های اخیر محور مقاومت در شکست داعش را بی نظیر توصیف کرد .

ابومهدی مهندس، نقش رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید و آیت الله سیستانی را در اتحاد نیروهای جان برکف و مبارز و مجاهد الحشد الشعبی تعیین کننده دانست و اظهار امیدواری کرد تا در آینده ای نزدیک با همکاری صمیمانه دولت و ملت عراق ثبات و امنیت کامل در عراق حاکم شود.
 

 
انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت