آسیاتل

بازدید: 33

بیمه آتش سوزی شهروندان تهرانی در ازای تحویل پسماند خشک

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238266
طرح "بیمه در ازای پسماند" که در منطقه ۲۲ به صورت پایلوت اجرا می‌شود با استقبال شهروندان مواجه شده است.
زبالهبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، طرح "بیمه در ازای پسماند" در منطقه ۲۲ به صورت پایلوت اجرا می شود. در این طرح، هر شهروند در ازاء تحویل پسماند خشک خود به ارزش ریالی مصوب سازمان مدیریت پسماند شهر تهران به میزان حداقل ۱۰۰ هزار ریال، می تواند تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال از خدمات و پوشش های بیمه آتش سوزی برای منازل و یا اسباب و اثاثیه منزل خود بهره مند شود.

همچنین هر شهروند می تواند در حساب دفتری خود با افزایش میزان پسماند تحویلی به خدمات و پوشش های دیگر بیمه ای مانند بیمه زلزله، بیمه نامه های خودرو و حتی بیمه نامه های سرمایه گذاری دسترسی داشته باشد.

در بخش شهرک ها و مجتمع های مسکونی، پس از آموزش شهروندان و سرایداران مجتمع ها، این مجموعه ها می توانند از بیمه نامه های مسئولیت، آتش سوزی و بیمه های آسانسور که سالانه هزینه های بسیار زیادی بر آنان تحمیل می کند، بهره مند شوند.

تا به امروز تعداد ۲۴۷ شهروند منطقه برای شرکت در طرح پسماند=بیمه در غرف بازیافت سطح منطقه ثبت نام و در حدود ۹۰ میلیارد ریال میزان پوشش بیمه ای ارائه شده به اموال شهروندان در قالب بیمه های آتش سوزی و زلزله بوده است.

در طی بیش از ۲ ماه از شروع اجرای عملیاتی این طرح بیش از ۳۸ میلیارد تومان از اموال ساکنین و شهروندان منطقه تحت پوشش انواع بیمه نامه های آتش سوزی، سیل، زلزله، صاعقه منازل مسکونی، اداری و تجاری و انواع بیمه نامه خودرو و بیمه زنان بی سرپرست و بانوان خانه دار در ازاء تحویل پسماندخشک قرار گرفته است. صدور این تعداد بیمه نامه در طی کمتر از ۳ هفته عملیاتی شدن طرح، نقطه عطفی در حمایت از طرح های مشارکتی در سطح منطقه بوده است.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت