آسیاتک

بازدید: 172

افزایش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا/ ورود سامانه بارشی از روز شنبه

منبع : سایت خبری بورس نیوز کد خبر: 1238176
ک کارشناس هواشناسی با اشاره به روند افزایش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما در دو روز آینده گفت: از عصر شنبه یک سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد.
به گزارش بورس نیوز، گودرزی، درباره وضعیت آب و هوا در کشور گفت: امروز بارش‌های پراکنده‌ای در نیمه شرقی کشور و در استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود؛ امشب نیز بارش‌های پراکنده‌ای در استان آذربایجان غربی و شرقی داشته باشیم. همچنین از امشب در نیمه غربی کشور روند افزایش دما گزارش شده است و دما در سواحل دریای خزر ۸ تا ۱۰ درجه گرمتر می‌شود.

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: از فردا نیز آسمان نیمه شرقی کشور صاف است و روند افزایش دما در این مناطق را نیز شاهد هستیم. از فردا عصر نیز شمال غرب کشور و دامنه‌‌های زاگرس جنوبی، مرکزی و کردستان وزش باد گزارش شده است.

گودرزی خاطرنشان کرد: عصر فردا نیز در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، ایلام و تهران نیز بارش‌های پراکنده گزارش شده است.

وی با اشاره به ورود سامانه بارشی در نیمه غربی کشور گفت: از شنبه نیز با ورود یک سامانه بارشی شروع مجدد بارش‌ها در نیمه غربی کشور پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس گزارش ایلنا، این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: هوای تهران از امروز روند افزایشی دارد و از روز یکشنبه بارش نیز برای تهران پیش‌بینی می‌شود.

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک