آسیاتل

بازدید: 185

افزایش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا/ ورود سامانه بارشی از روز شنبه

منبع : سایت خبری بورس نیوز کد خبر: 1238176
ک کارشناس هواشناسی با اشاره به روند افزایش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما در دو روز آینده گفت: از عصر شنبه یک سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد.
به گزارش بورس نیوز، گودرزی، درباره وضعیت آب و هوا در کشور گفت: امروز بارش‌های پراکنده‌ای در نیمه شرقی کشور و در استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود؛ امشب نیز بارش‌های پراکنده‌ای در استان آذربایجان غربی و شرقی داشته باشیم. همچنین از امشب در نیمه غربی کشور روند افزایش دما گزارش شده است و دما در سواحل دریای خزر ۸ تا ۱۰ درجه گرمتر می‌شود.

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: از فردا نیز آسمان نیمه شرقی کشور صاف است و روند افزایش دما در این مناطق را نیز شاهد هستیم. از فردا عصر نیز شمال غرب کشور و دامنه‌‌های زاگرس جنوبی، مرکزی و کردستان وزش باد گزارش شده است.

گودرزی خاطرنشان کرد: عصر فردا نیز در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، ایلام و تهران نیز بارش‌های پراکنده گزارش شده است.

وی با اشاره به ورود سامانه بارشی در نیمه غربی کشور گفت: از شنبه نیز با ورود یک سامانه بارشی شروع مجدد بارش‌ها در نیمه غربی کشور پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس گزارش ایلنا، این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: هوای تهران از امروز روند افزایشی دارد و از روز یکشنبه بارش نیز برای تهران پیش‌بینی می‌شود.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

تبلیغات

آسیاتک حمایت