آسیاتل

بازدید: 33

روحیه نیرو‌های مقاومت در استمرار «محورمقاومت» بیشتر از گذشته است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238058
معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس گفت: در حال حاضر نیرو‌های مقاومت وضعیت بسیار برتر و بالاتری دارند و روحیه آن‌ها در استمرار محور مقاومت در مقابل استکبار و داعش بیشتر از گذشته است.
بدون تیتر
محمدصالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به حمله اخیر ۳ کشور به سوریه گفت: از آنجایی که نگاه ترامپ یک نگاه تجاری است موازنه کار دنیا به هم ریخته است؛ حتی بحث تهدیدات و عملیات های ترامپ هم مبتنی بر نگاه منفعت طلبانه است.

وی افزود:حمله ۳ کشور به سوریه در بدترین حالت شکل گرفت. ائتلافی که تشکیل شد در حقیقت نتیجه رایزنی بود که ولیعهد سعودی بر اساس تامین وتزریق پول به این ۳ کشور انجام داد.

معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس تصریح کرد: معتقدم در حملات اخیر، آمریکا، انگلیس و فرانسه به نوعی مزدور آل سعود شدند، که باید گفت: این اقدام هیچ گونه اثری در حوزه نظامی نداشت و این حملات به عنوان یک نقطه قوت برای این ائتلاف محسوب نمی شود و بیشتر جنبه آبروریزی برای این ۳ کشور داشت.

جوکار بیان داشت: به نظر بنده این ۳ کشور قصد داشتند با این اقدام خود در آینده عربستان را بیشتر بدوشند چرا که نتیجه همه این رایزنی ها برای این بود که این ۳ کشور پول عربستان را به دست بیاورند.

معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس اظهار داشت: قطعا این ۳ کشور در آینده هزینه اقدامات خود را خواهند داد یعنی در شرایط فعلی انزجاری که علیه این ۳ کشور در سطح منطقه ایجاد شده در بین ملت ها بسیار بالا است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر نیرو های مقاومت وضعیت بسیار برتر و بالاتری دارند و روحیه آن ها در استمرار محور مقاومت در مقابل استکبار و داعش بیشتر از گذشته است.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت