آسیاتل

بازدید: 27

روحیه نیرو‌های مقاومت در استمرار «محورمقاومت» بیشتر از گذشته است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238058
معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس گفت: در حال حاضر نیرو‌های مقاومت وضعیت بسیار برتر و بالاتری دارند و روحیه آن‌ها در استمرار محور مقاومت در مقابل استکبار و داعش بیشتر از گذشته است.
بدون تیتر
محمدصالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به حمله اخیر ۳ کشور به سوریه گفت: از آنجایی که نگاه ترامپ یک نگاه تجاری است موازنه کار دنیا به هم ریخته است؛ حتی بحث تهدیدات و عملیات های ترامپ هم مبتنی بر نگاه منفعت طلبانه است.

وی افزود:حمله ۳ کشور به سوریه در بدترین حالت شکل گرفت. ائتلافی که تشکیل شد در حقیقت نتیجه رایزنی بود که ولیعهد سعودی بر اساس تامین وتزریق پول به این ۳ کشور انجام داد.

معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس تصریح کرد: معتقدم در حملات اخیر، آمریکا، انگلیس و فرانسه به نوعی مزدور آل سعود شدند، که باید گفت: این اقدام هیچ گونه اثری در حوزه نظامی نداشت و این حملات به عنوان یک نقطه قوت برای این ائتلاف محسوب نمی شود و بیشتر جنبه آبروریزی برای این ۳ کشور داشت.

جوکار بیان داشت: به نظر بنده این ۳ کشور قصد داشتند با این اقدام خود در آینده عربستان را بیشتر بدوشند چرا که نتیجه همه این رایزنی ها برای این بود که این ۳ کشور پول عربستان را به دست بیاورند.

معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس اظهار داشت: قطعا این ۳ کشور در آینده هزینه اقدامات خود را خواهند داد یعنی در شرایط فعلی انزجاری که علیه این ۳ کشور در سطح منطقه ایجاد شده در بین ملت ها بسیار بالا است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر نیرو های مقاومت وضعیت بسیار برتر و بالاتری دارند و روحیه آن ها در استمرار محور مقاومت در مقابل استکبار و داعش بیشتر از گذشته است.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت