آسیاتک

بازدید: 1083

گزارش «تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» تا پایان خرداد به صحن مجلس ارائه می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1237707
رئیس هیئت «تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» در مجلس گفت: گزارش این هیئت تا پایان خردادماه به صحن علنی مجلس جهت قرائت ارسال خواهد شد.
گزارش «تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» تا پایان خرداد به صحن مجلس ارائه می شوداحمد انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به جمع بندی «تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» در مجلس گفت: بیش از ۱۲ میلیارد حجم کالای قاچاق کشور است و با توجه به جلساتی که ما در این رابطه با دستگاه های مختلف در سال گذشته داشتیم همچنان مشغول تهیه گزارش تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز هستیم.

وی افزود: تاکنون هیئت «تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» بازدید های میدانی متعددی درباره موضوع قاچاق کشور داشته و گزارش هایی را مربوط به قاچاق کالا و ارز از برخی دستگاه ها اخذ کرده است.

رئیس هیئت «تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» در مجلس اظهار داشت: در این تحقیق و تفحص بیشتر تلاش شد تا ناهماهنگی و عدم هماهنگی برخی دستگاه ها در زمینه موضوع قاچاق مورد بررسی قرار گیرد، اما با این حال بعضا تخلفاتی هم وجود داشت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گزارش هیئت «تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» تا پایان خردادماه به صحن علنی مجلس جهت قرائت ارسال خواهد شد.
 
انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک