آسیاتل

بازدید: 362

از ضیایی می‌خواهیم که کولاکوویچ با ما تعامل داشته باشد/ توان جذب بازیکنان میلیاردی بانک سرمایه را نداریم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1237145
سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: توان پرداخت دستمزد بازیکنان بانک سرمایه را نداریم و جذب این بازیکنان امکان‌پذیر نیست.

عباسعلی میرحسینی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص این که خاتم اردکان برای جام باشگاه های آسیا چه برنامه ای دارد، اظهار داشت: روز گذشته مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه جلسه ای با ضیایی داشتند و فکر کنم این جلسه خروجی مثبتی هم داشت. قرار است چهارشنبه جلسه کادر فنی تیم برگزار شود و پس از آن یک جلسه دیگر با ضیایی داشته باشیم تا نفرات تیم خاتم را برای حضور در جام باشگاه های آسیا نهایی کنیم.

وی ادامه داد: هدف خاتم اردکان این است که در مرحله اول از بازیکنانی استفاده کنیم که در فصل گذشته حضور داشتند. البته در کنار این بازیکنان به دنبال جذب چند بازیکن کمکی هم هستیم. امیدوارم شرایطی مهیا شود تا بتوانیم از بازیکنان ملی پوش استفاده کنیم.

سرمربی تیم خاتم اردکان در مورد این که آیا این تیم می تواند بازیکنان ملی پوشش را در اختیار داشته باشد یا خیر، تصریح کرد: مثل این که کولاکوویچ گفته بازیکنان ملی پوش را در اختیار تیم خاتم نخواهد گذاشت. این مسئله کار را برای ما سخت خواهد کرد و امیدوارم ضیایی از کولاکوویچ بخواهد با ما تعامل داشته باشد. البته در این زمینه صحبتی با کولاکوویچ نداشتیم اما ما برای تیم ملی احترام زیادی قائل هستیم. خاتم اردکان هم نماینده ایران است و امیدوارم بازیکنانی که می توانند به ما کمک کنند را بتوانیم برای جام باشگاه های آسیا در اختیار داشته باشیم.

میرحسینی در پاسخ به این سوال که آیا قصد جذب بازیکنان مطرح تیم بانک سرمایه را دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما توان پرداخت دستمزد بازیکنان میلیاردی بانک سرمایه را نداریم و جذب این بازیکنان امکان پذیر نیست. البته آنها سطح فنی بالایی دارند اما این که بخواهیم یک میلیارد و پانصد میلیون تومان را به یک بازیکن بدهیم در توان ما نیست. تیم خاتم اردکان به دنبال جذب جوانان و کار فرهنگی است. البته نتیجه هم برای ما مهم است اما در اولویت نیست.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش گاردین از خشونت علیه داوران فوتبال با تصویری از ملی پوشان ایران

گزارش گاردین از خشونت علیه داوران فوتبال با تصویری از ملی پوشان ایران

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

تبلیغات

آسیاتک حمایت