آسیاتل

بازدید: 126

فروش بلیت گروهی از طریق سایت رجا

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1237068
به منظور دسترسی مطلوب هم‌وطنان بویژه سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، هیأت‌های مذهبی و ... به بلیت گروهی قطار، درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست‌های سفر گروهی در صفحه اصلی سایت رجا راه اندازی شد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، به منظور دسترسی مطلوب هم وطنان بویژه سازمان ها، نهادها، دانشگاه ها، هیأت های مذهبی و ... به بلیت گروهی قطار، درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست های سفر گروهی در صفحه اصلی سایت رجا راه اندازی شد.

 علاقه مندان برای بهره مندی از مزایای این طرح و دریافت بلیت گروهی قطار های این شرکت می توانند با مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir، درخواست خود را ثبت و نسبت به تهیه بلیت های گروهی اقدام کنند.

شرکت رجا هم چنین از هموطنان گرامی درخواست کرد با استفاده از تخفیفات ارائه شده در قطار های گوناگون این شرکت، از خدمات رجا در سفر های ریلی بهره مند شوند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و به منظور دسترسی هموطنان گرامی به همه قطار های رجا، ارائه تخفیف در بلیت برخی از قطار های این شرکت که از ۱۶ فروردین ماه سال جاری آغاز شده بود، تا پایان خردادماه ادامه دارد.

تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت رجا در مسیر های رفت و برگشت برای تاریخ های مختلف ایام مذکور، تا ۳۰ درصد می باشد.

عرضه ی بلیت قطار های رجا از طریق کلیه کانال های فروش مانند آژانس های فروش، وبسایت شرکت رجا و سامانه ۱۵۳۹ صورت میپذیرد.

شرکت رجا به منظور آگاهی هم وطنان گرامی از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطار های این شرکت، سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" را بر روی شبکه تلگرامی به نشانی @safararzan۱۵۳۹ ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطار های رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطار های گوناگون برای سفر استفاده کنند.

هم وطنان گرامی برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و ... می توانند به صورت شبانه روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ١٥٣٩ تماس بگیرند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش گاردین از خشونت علیه داوران فوتبال با تصویری از ملی پوشان ایران

گزارش گاردین از خشونت علیه داوران فوتبال با تصویری از ملی پوشان ایران

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

تبلیغات

آسیاتک حمایت