آسیاتل

بازدید: 193

پول نداریم پدیده را بخریم/ متاسفانه به باختن عادت کرده‌ایم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236438
مالک باشگاه سیاه‌جامگان گفت: توان اقتصادی این را نداریم که بخواهیم باشگاه پدیده را بخریم.

محمدرضا عباسی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص وضعیت تیمش پیش از پایان لیگ برتر اظهار داشت: متأسفانه تیم ما به باختن عادت کرده و این شرایط بدی است، اما ما به احترام لیگ برتر در دو بازی آینده با تمام قوا به زمین می رویم.

وی ادامه داد: ما از الان به فکر برنامه ریزی برای حضور قدرتمند در لیگ یک هستیم.

مالک باشگاه سیاه جامگان در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد برای حضور در لیگ برتر امتیاز باشگاه پدیده را بخرد گفت: به این مسئله اعتقادی نداریم. ما معتقدیم که باید فوتبالی پیش برویم و روی پای خودمان باشیم. ضمن اینکه توان اقتصادی این را نداریم که بخواهیم باشگاه پدیده را بخریم ما همینکه باشگاه خودمان را اداره کنیم کار بزرگی کرده ایم.

عباسی درباره اینکه آیا برای فصل آینده می خواهد تیمش را با بازیکنان لیگ یکی ببندد یا لیگ برتری خاطرنشان کرد: این موضوع به نظر کادر فنی بستگی دارد. باید این دو هفته تمام شود تا ببینیم شرایطمان چطور است.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در لیگ یک مهابادی سرمربی تیمش خواهد بود تأکید کرد: مهابادی یکی از گزینه های ماست که خودمان روی آن نظر مساعد داریم. باورکنید اگر در طول همین لیگ برتر مجبور نبودیم این همه سرمربی تغییر نمی دادیم. ما غیر از میثاقیان که خودمان عذرش را خواستیم در بقیه موارد تقصیری نداشتیم و خود مربیان از تیم رفتند به نوعی مجبور بودیم که این همه تغییر ایجاد کنیم.
 
انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

تبلیغات

آسیاتک حمایت