آسیاتل

بازدید: 26

علت عجیب تاخیر پرواز کرمانشاه به تهران چه بود؟

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1232585
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: پرواز شنبه کرمانشاه به تهران با تاخیر زیادی انجام شد که پس از پیگیری‌ها مشخص شد که هواپیمای این پرواز برای سفر به خارج از کشور مورد استفاده قرار گرفته است.

علت عجیب تاخیر پرواز کرمانشاه به تهران چه بود؟به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، احمد صفری ضمن انتقاد از سازمان هواپیمایی کشور، اظهار داشت: اخیرا سازمان هواپیمایی به جهت کسب درآمد و منافعی که دنبال می کند، بعضی از پرواز های آسمان را لغو و از برخی هواپیما ها برای سفر به خارج از کشور استفاده می کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روز شنبه ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه قرار بود که پروازی از فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه به تهران انجام شود، ولی این پرواز تا ساعت ۳ و ۲۰ بامداد این پرواز انجام نشد.

وی افزود: ابتدا علت تاخیر را نبود هواپیما و تداخل در پرواز ها اعلام کردند، ولی پس از پیگیری ها مشخص شد که هواپیمای پرواز کرمانشاه به تهران، برای پرواز به خارج از کشور مورد استفاده قرار گرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: از مسئولان سازمان بازرسی کل کشور و نهاد های مربوطه می خواهیم که برخورد جدی با این موضوع داشته باشند و پیگری های لازم را انجام دهند؛ من نیز به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه موضوع را از طریق مجلس پیگیری خواهم کرد.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت