آسیاتل

بازدید: 25

استعفای شهردار نشان دهنده شانه خالی کردن نیست/ استعفای شهردار تهران را بر مبنای صداقت بپذیریم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1231349
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: استعفای شهردار تهران نشان دهنده شانه خالی کردن وی نیست، زیرا محمدعلی نجفی سوابق درخشان زیادی دارد.

استعفای شهردار نشان دهنده شانه خالی کردن نیست/ استعفای شهردار تهران را بر مبنای صداقت بپذیریمبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، الهام فخاری در چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و در جلسه ای که به منظور بررسی استعفای شهردار تهران برگزار شد، گفت: بخش قابل توجهی از شهر خرید و فروش شده بود و بازی خرید و فروش و قدرت و ثروت افراد محدودی در شهر حاکم بوده است.

وی افزود: در فضایی تاریک، مدیریت شهری تحویل گرفته شد و برای بهبود، با اعتقاد و پایبندی به مردم، کار تحویل گرفته شد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه نباید به گونه ای تصور شود که شهردار تهران به مردم باور نداشته است، خاطرنشان کرد: عملکرد شهردار تهران طی ۷ ماهه گذشته قابل توجه بوده و مردم نیز شاهد این اتفاق بوده اند. مردم پایبند به مسیر مدیریت شهری بوده و از اقدامات صورت گرفته در شهر رضایت دارند.

فخاری اصل استعفای شهردار تهران را صداقت دانست و اظهارکرد: شهردار تهران ۴۰ سال در پست های مختلف فعالیت داشته است. باید استعفای امروز وی را بر مبنای صداقت قبول کنیم، زیرا سلامت شهردار برای همه اعضای شورای شهر مهم است.

وی با بیان اینکه " استعفای شهردار نشان دهنده شانه خالی کردن نیست" تصریح کرد: این استعفا بر مبنای قول به مردم بوده و امیدوار هستم اعضای شورای شهر با این استعفا موافقت کنند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت