آسیاتل

بازدید: 15

تجدید میثاق مدیران و کارکنان منابع طبیعی با آرمان های امام راحل

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1221328
در آستانه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری (21-15 اسفند) مدیران و کارکنان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این مراسم خلیل آقائی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام گفت: امام خمینی (ره) به ملت ایران درس استکبارستیزی، خودباوری و روی پای خود ایستادن را آموخت اما با این وجود با تمام تلاش هایی که انجام شده است فاصله زیادی با تحقق آرمان ها و خواسته های امام راحل داریم که نیاز است در این راستا فعالیت بیشتری صورت پذیرد.
وی با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی (ره) تأکید فراوان بر وحدت و خدمت به مردم داشت اظهار کرد: مسئولان کشور و تمام ملت بزرگ ایران اسلامی باید با وحدت کلمه در راه خدمت رسانی مطلوب به مردم تلاش داشته باشند و در این راه از هیچ کوششی فروگذاری نکنند.
در این مراسم شرکت کنندگان با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر ادای احترام کردند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت