آسیاتل

بازدید: 12

استقلال:به مک‌ در‌مورت شک داریم امابرانکو محترم است و اهل اینکارها نیست

منبع : تابناک کد خبر: 1209966

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال که با حجم زیاد مصاحبه هایش سخنگوی هیات مدیره این باشگاه محسوب می شود،گفت:بعید می دانیم کمک دستیارایرلندی به العین برای بازی مقابل استقلال صددرصد تأیید شده باشد چون اعتقاد داریم نمی شود آبروی یک نفر را بدون دلیل ریخت اما هر شخصی این کار را انجام داده کار واقعاً زشتی کرده که اصلاً جای دفاع ندارد.

به گزارش تابناک ورزشی، حسن زمانی در خصوص شایعاتی که پیرامون کمک مک درمورت مربی سابق استقلال به العین امارات برای آنالیز استقلال گفت: این شایعاتی را که شما می گویید من هم شنیده ام ولی به یقین نرسیده ایم. این شایعات در مورد برانکو سرمربی پرسپولیس هم وجود داشت اما ما او را یک مربی محترم می دانیم که اصلاً اهل این حرف ها و صحبت ها نیست. ما فعلا به این موضوع ورود نکرده ایم و بعید می دانیم کمک مربی ایرلندی صددرصد تأیید شده باشد چون اعتقاد داریم نمی شود آبروی یک نفر را بدون دلیل ریخت. اما هر شخصی این کار را انجام داده کار واقعاً زشتی کرده که اصلاً جای دفاع ندارد.

زوران مامیچ سرمربی العین بعد از تساوی تیمش مقابل استقلال در نشست خبری مدعی شد که دوستانی دارد که می توانند اطلاعات تیم های ایرانی را به آنها بدهند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

تبلیغات

آسیاتک حمایت