آسیاتل

بازدید: 26

تمجید لوکاکو از مورینیو/ چیزی که سرمربی تیم از من می‌خواهد عجیب است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1192820
مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد از سرمربی تیمش بابت حمایت‌هایی که از او انجام می‌دهد، تمجید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روملو لوکاکو، ستاره تیم فوتبال منچستریونایتد در آستانه دیدار تیمش برابر لیورپول به تمجید از سرمربی تیم خود پرداخت.

این مهاجم بلژیکی که در تابستان گذشته با ۹۰ میلیون پوند از اورتون به منچستریونایتد پیوست، در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرده همیشه موفقیت تیم را بالاتر از موفقیت خودش مد نظر قرار می دهد و همین باعث شده مورد اعتماد ژوزه مورینیو قرار بگیرد.

لوکاکو ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت:

«فکر می کنم مورینیو در ذهنش مرا سرباز خودش در زمین می داند که این یک مقدار عجیب است چون مربی ها معمولا چنین احساسی نسبت به هافبک ها دارند. من همیشه در زمین تلاش می کنم و قدردان تعریف های مربی هستم اما در نهایت یک مهاجم باید همیشه گل بزند. مورینیو می داند که من روحیه یک سرباز را دارم.

من همیشه تیم را بالاتر را از خودم قرار می دهم و این را به مورینیو هم گفتم. تیم مهمترین چیز است. همیشه می خواستم جام ببرم و در بازی های بزرگ حضور داشته باشم و اراده ام برای رسیدن به این اهداف پس از پیوستن به یونایتد بیشتر هم شده است. می خواهم با تیمم فاتح جام شوم و مربی این را می داند و فکر می کنم به همین خاطر همیشه به من بازی می دهد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت