آسیاتل

بازدید: 43

پیش‌بینی استفاده ۵۰ درصدی از ظرفیت هتل‌ها در ایام نوروز/ تخفیف ۵۰ درصدی برای فرهنگیان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1171784
رئیس اتحادیه هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌های تهران گفت: با برنامه‌ریزی‌های مختلف برای جذب مسافر در تهران من‌جمله تخفیف ۴۰ درصدی برای تمام مسافران و تخفیف ۵۰ درصدی برای فرهنگیان پیش‌بینی می‌شود ۵۰ درصد از ظرفیت هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌های این شهر اشغال شود.
محمدعلی فرخ مهر در گفت وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان در خصوص تدابیر اندیشیده شده در ایام نوروز برای هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران گفت: اصلی ترین برنامه پیش روی ما اعمال تخفیف برای قیمت هاست به گونه ای که از تاریخ ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین ما به میزان ۴۰ درصد در قیمت های هتل ها و هتل آپارتمان ها برای مسافران خارجی و داخلی تخفیف در نظر گرفته ایم که این تخفیف برای فرهنگیان محترم ۵۰ درصد خواهد بود.

وی افزود: شهرداری تهران، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با هماهنگی های به عمل آمده در هتل ها، بوستان ها و پارک ها و مکان های از پیش تعیین شده مراسم تحویل سال و سفره هفت سین را خواهند داشت. علاوه بر این بحث تهران گردی از سوی برخی سازمان های مربوطه اجرا خواهد شد.

فرخ مهر در خصوص نرخ های هتل ها و هتل آپارتمان ها در ایام نوروز گفت: قیمت ها همان قیمت های سال گذشته است و تغییری در آن صورت نگرفته است.

رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان تصریح کرد: در این ایام سال تهران از آب و هوای مناسبی برخوردار است و فضا برای گردشگری ارزشمند است؛ که این مسائل در کنار جشنواره های برنامه ریزی شده در بوستان ها و پارک ها جاذبه گردشگری این استان را بالا می ّبرد.

وی در خصوص تعداد هتل ها و هتل اپارتمان های شهر تهران گفت: ۱۴۰ هتل و هتل آپارتمان و حدود ۱۸۰ مهانپذیر و اقامتسرا دارد.

فرخ مهر در خصوص ظرفیت تکمیل شده هتل ها و هتل آپارتمان ها در ایام نوروز ۹۶ گفت: در سال گذشته به صورت میانگین ۴۰ تا ۴۵ درصد از ظرفیت هتل ها و هتل آپارتمان ها تکمیل شد که پیش ّبینی ما با توجه به برنامه ریزی هیا صورت گرفته تکمیل حدود ۵۰ درصدی اقامتگاه ها در ایام نوروز ۹۷ خواهد بود.

رئیس اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان در پایان تصریح کرد: هتل ها و هتل آپارتمان ها در ایام نوروز بیشتر بر روی قیمت ها و آیین لحظه تحویل سال و سفره هفت سین تمرکز دارند و سایر برنامه ها بر سازمان های دیگر مانند سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهرداری و سازمان های مشابه محول می شوند که با هماهنگی های صورت گرفته برنامه های قابل توجهی نیز از سوی این مراکز اجرا خواهد شد تا خاطرات خوبی برای مسافران در تهران ایجاد شود.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت