آسیاتل

بازدید: 44

مردم انتظار برخورد با هرگونه مال‌اندوزی نامشروع در کشور را دارند/ اعلام حمایت از کلیات طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان»

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1164436
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه ما به طور قطع از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان حمایت می‌کنیم، گفت: مردم انتظار دارند که با هرگونه مال‌اندوزی نامشروع در هر سطحی در کشور برخورد شود و نظرات لازم صورت گیرد.

محسن علیجانی زمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح نمایندگان درخصوص اعاده اموال نامشروع مسئولان به بیت المال گفت: ما برای مقابله با تحصیل اموال نامشروع قانون داریم، به عنوان مثال ما قانونی داریم که طبق آن مسئولان قبل و بعد از مسئولیتشان لیست اموالشان را معرفی کنند که ثبت شود اما این قوانین اجرا نمی شود.

وی افزود: ما برای قانون گذاری در این مورد کمبود نداریم و مشکل ما در اجرای این قوانین است.

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: البته اصل موضوع طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان به بیت المال برای مردم و نمایندگان مهم است و هرگونه  تحصیل مال نامشروعی باید به بیت المال بازگردد.

علیجانی خاطرنشان کرد: قطعا ما از این طرح حمایت می کنیم اما آنچه لازم به ذکر است این است که مشکل ما در این باره قانون نیست و ما قوانینی در این باره داریم که بتوانیم بر اموال تمام مسئولان نظارت کنیم اما باز هم می گویم که ما از طرح نمایندگان در این باره حمایت می کنیم.

وی  افزود: مردم انتظار دارند که با هرگونه مال اندوزی نامشروع در هر سطحی برخورد شود و نظرات لازم صورت گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان گفت: ما از کلیات طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان حمایت می کنیم اما جزییات آن باید مطرح شده و مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا