آسیاتک

بازدید: 45

هنوز در بازیگری از خودم راضی نیستم/به زندگی کاملاً اخلاق گرا و سنتی نگاه می‌کنم+عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1153155
بازیگر فیلم هایلایت گفت: مردم بازیگرانی دوست دارند که با هنجار جامعه پیش می روند و کمتر درگیر حاشیه باشند و به صورت ذاتی بازیگران با اخلاق را بیشتر می پسندند.


مینا وحید بازیگر سینما که امسال با فیلم "هایلایت" در جشنواره فیلم فجر حاضر شده بود در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص تاثیر زندگی خانوادگی بازیگران بر حرفه آنها گفت: من به مسئله تاثیر زندگی خانوادگی بازیگران بر حرفه آنها کاملاً اخلاق گرا و سنتی نگاه می کنم و اعتقاد دارم یک بازیگر نمی تواند موفق شود مگر اینکه زندگی شخصی سالمی داشته باشد.

مینا وحید

وی در همین راستا افزود: وجود یک همراه و همدم همچون همسر در زندگی هر فردی آرامبخش است و به نظر من بازیگران زن موفق سینما در کنار خود همراه خوبی دارند که با آنها هم فکر بوده و به رشد آنها کمک می کند.

بازیگران فیلم "کفش هایم کو" درباره دلیل محبوبیت برخی بازیگران میان مردم تاکید کرد: مردم بازیگرانی دوست دارند که با هنجار جامعه پیش می روند و کمتر درگیر حاشیه باشند و به صورت ذاتی بازیگران با اخلاق را بیشتر می پسندند.

مردم بازیگران کم حاشیه را دوست دارند/هنوز پنج درصد از راه بازیگری را هم نرفته ام/یک بازیگر بدون زندگی شخصی سالم موفق نمی شود+عکس//////////////////////////////////

وی درباره تجربه خود در عرصه بازیگری اذعان کرد: من هنوز پنج درصد از راه بازیگری خودم را نرفته ام و هنوز از خودم راضی نیستم. خیلی سخت است که یک بازیگر از بازی خود راضی باشد.

وحید درباره دلیل حضور در فیلم هایلایت خاطرنشان کرد: بازی من در این فیلم برای من با وجود کوتاه بودن نقش چالش خوبی بود. دیگر دلیل من برای بازی در هایلایت این بود که بار دیگر بعد از حدود یکسال و نیم وقفه به سینما باز گردم.

انتهای پیام/

loading...دانلود نرم افزار

تبلیغات

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان