آسیاتل

بازدید: 24

خدمت جدید و منحصر به فرد بانک کشاورزی در سامانه «همراه بانک»

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1152895
بانک کشاورزی در سامانه همراه بانک خود، خدمت منحصر به فرد و جدیدی را با عنوان «فعال سازی و مدیریت همراه بانک بدون مراجعه به شعب» ارائه کرده است.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، مشتریان با استفاده از این خدمت قادر خواهند بود بدون مراجعه به شعب بانک، برای اتصال حساب یا کارت خود به همراه بانک، قطع ارتباط آن ها و همچنین تخصیص یا تغییر رمز حساب اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، مشتریان پس از ورود اطلاعات لازم برای احراز هویت، پیامک پنج رقمی «کد معتبر سازی شماره موبایل در اینترنت بانک کشاورزی»را دریافت می کنند و در مرحله دوم، تصدیق هویت با ورود اطلاعات کارت  و کد دریافتی انجام می شود.

این گزارش می افزاید پس از تصدیق اطلاعات در مرحله قبل، لیست شماره حساب ها و کارت های متصل به شماره تلفن همراه (برای مشتریان فعلی همراه بانک) نمایش داده می شود و مشتری می تواند تغییرات مورد نظر را در حساب ها و کارت های متصل به همراه بانک خود اعمال کند. همچنین مشتریان جدید متقاضی بهره برداری از همراه بانک قادر به معرفی حساب ها و کارت های خود برای فعالسازی همراه بانک هستند.

شایان ذکر است برای دسترسی به این خدمت بانک کشاورزی می توانید به وب سایت بانک به آدرس  www.bki.ir  مراجعه و یا  اینجا  را کلیک فرمایید.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش فائو از افزایش تولید گندم در ایران

گزارش فائو از افزایش تولید گندم در ایران

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

تبلیغات

آسیاتک حمایت