آسیاتل

بازدید: 46

پایگاه‌های امداد جاده‌ای در نوروز ۲ برابر می‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1152294
دبیرکل جمعیت هلال احمر از۲ برابر شدن پایگاه‌های امداد جاده‌ای در نوروز خبر داد و گفت: حدود ۲ میلیون نفر عضو داوطلب هلال احمر هستند.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، محمود محمدی نسب، در حاشیه آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد اظهار کرد: جمعیت هلال احمر در امدادرسانی، متکی به داوطلبان است، بدنه جمعیت هلال احمر از لحاظ پرسنلی مختصر است که بدون حضور داوطلبان، توان پاسخگویی به این وسعت حوادث در کشور را ندارد.

دبیر کل جمعیت هلال احمر تعداد پایگاه های ثابت جمعیت هلال احمر در کشور را 531 مورد بیان و اظهار کرد: این تعداد پایگاه برای خدمات رسانی به مسافران نوروز97 حدود 2 برابر افزایش می یابد.

محمدی نسب خاطرنشان کرد: سازمان جوانان هلال احمر نیز با استقرار گروه های خود تلاش می کند با کارهای فرهنگی و ایمنی کیفیت و کمیت سفرها ارتقا یابد.

وی در خصوص تعداد پایگاههای امداد و نجات در کشور گفت: تعداد پایگاه های امداد و نجات فاصله زیادی با استانداردها دارد، باید به فاصله هر 35 کیلومتر یک پایگاه امداد و نجات جاده ای وجود داشته باشد که اکنون بیش از یک صد کیلومتر است. 

محمدی نسب در ادامه به بودجه اعتبارات این جمعیت اشاره و اظهار کرد: برای به روز کردن ابزار و تجهیزات این جمعیت هم به لحاظ کمی و کیفی نیازمند بودجه های مازاد هستیم و این به این معنا نیست که بودجه جمعیت نسبت به سال قبل کاهش یافته، بلکه برای این جهش در تجهیزات به افزایش چشمگیر بودجه نیاز دارد.

دبیر کل جمعیت هلال احمر افزود: در این زمینه به دنبال رایزنی هستیم که تاکنون دولت همراهی خوبی داشته، امیدواریم که در این زمینه هم بودجه تامین شود.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت