آسیاتک

بازدید: 31

پخش مسابقات بسکتبال انتخابی جام جهانی با کیفیت «اچ دی»

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1150382
همزمان با برگزاری مسابقات بسکتبال انتخابی جام جهانی، شبکه سه سیما این مسابقات را با استانداردهای فیبا تصویربرداری و پخش می کند.


پخش مسابقات بسکتبال انتخابی جام جهانی با کیفیت «اچ دی»به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به نقل از روابط عمومی سیما، مسابقه بسکتبال میان تیم های ایران و عراق از سری مسابقات انتخابی جام جهانی 2019، بر اساس پروتکل های جهانی فیبا تصویربرداری و از شبکه سه سیما پخش می شود.

این بازی که تصاویر آن در اختیار «یوروویژن» نیز قرار خواهد گرفت، بر اساس پروتکل های اعلامی فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) تصویر برداری خواهد شد.

پوشش تصویری حرفه ای مسابقه بسکتبال میان تیم های ملی ایران و عراق با استفاده از واحد سیار «اچ دی» سیما، شامل  9 دوربین «اچ دی»، دو دوربین روی سبد تور، یک دوربین به عنوان نمای زیبا (بیوتی شات)، یک دوربین نمای بسته ساعت اسکوربرد و یک دوربین بک آپ، فیلمبرداری شده و از طریق دو دستگاه «اس ان جی» ارسال خواهد شد.

طبق پروتوکل جهانی فیبا، صدابرداری مسابقات با استفاده از 16 میکروفن با جانمایی استاندارد، انجام می شود.

گفتنی است؛ مسابقات انتخابی جام جهانی بکستبال 2019 در گروه چهار حضور تیم های ایران، قطر، قراقستان و عراق  دنبال خواهد شد. به دلیل عدم تامین زیر ساخت های لازم از سوی عراق، هر دو دیدار رفت و برگشت میان دو تیم به میزبانی ایران برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

مسابقات انتخابی جام جهانی  بسکتبال 2019 را «اچ دی» ببینید
loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان