آسیاتل

بازدید: 34

لزوم برخورد جدی با دراویش آشوبگر خیابان پاسداران

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1149336
سخنگوی کمیسیون حقوقی گفت: با حمله‌کنندگان به مأموران انتظامی، بسیجیان و اموال مردم باید بسیار جدی برخورد شده و آنها را مجازات کنند.

لزوم برخورد جدی با دراویش آشوبگر خیابان پاسداران/افرادی ضدانقلاب و اغتشاشگر تحت عنوان درویش جمع شده اندحجت الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدامات برخی دراویش آشوبگر در خیابان پاسداران ضمن گله مندی از دستگاه های امنیتی، وزارت کشور، مسئولان اجرایی، گفت: رأفت هم حدودی دارد و آنها باید با جدیت به میدان آمده و جلوی اغتشاشگران را می گرفتند.

وی با بیان اینکه با حمله کنندگان به مأموران انتظامی، بسیجیان و اموال مردم باید بسیار جدی برخورد و آنها را مجازات کنند، افزود: این دراویش بعد از انقلاب از بیدخت گناباد به تهران آمدند و با احداث مکان و مرکزی شروع به جذب مریدانی برای خود کردند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان تصریح کرد: فرقه دراویش گنابادی پیش از انقلاب گروهی انگلیسی و مورد تأئید پهلوی بودند و اسدالله علم وزیر دربار که از منطقه دشت بیاض و گناباد بود، سعی در تقویت آنها داشت.

نوروزی بیان کرد: آنها بعد از انقلاب با استفاده از فرصت رأفت انقلاب اسلامی به تهران آمدند تا اینکه امروز آنقدر جرأت پیدا کرده اند که با تشکیل گروهی تروریستی در خیابان پاسداران با ساخت کوکتل مولوتوف و سلاح های مختلف به مردم و نیروهای انتظامی حمله می کنند.

وی در ادامه افزود: رأفت، تعلل و تسامح هم در برخورد با اغتشاشگران نظم و امنیت حد و حدودی دارد و کافی بود که همان 30 سال قبل حسینیه این گروه بسته می شد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تأکید کرد: فرقه دراویش گنابادی دارای یکسری افکار و عقاید منحط و پوچی هستند و با دادن یکسری اذکار عمل می کنند، باید با اینها همانند گروه های منافقان و فدائیان خلق برخورد شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان اظهار کرد: ماموران انتظامی تنها مأمور حفاظت از مرزها یا مبارزه با موادمخدر نیستند، بلکه باید در مقابل کسانی که تفکر محصلان و جوانان ما را منحرف کرده و از بین می برند هم بایستند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی با بیان اینکه شعارهای دراویش آشوبگر در خیابان پاسداران همانند همان اغتشاشگران خیابانی ماه قبل بود، بیان کرد: این سخنان مربوط به درویشی نیست، بلکه از سوی افرادی ضدانقلاب و اغتشاشگر که تحت عنوان درویش جمع شده اند، اعلام شده است.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت