آسیاتل

بازدید: 115

تحسین فیلم تنگه ابوقریب توسط ضرغامی +عکس

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1144906
عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در اینستاگرام فیلم سینمایی "تنگه ابوقریب" را تحسین کرد و عوامل آن را مورد تمجید قرار داد.

تحسین فیلم به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید عزت الله ضرغامی عضو شوراهای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در صفحه اینستاگرام خود پستی را در خصوص فیلم سینمایی "تنگه ابوقریب" به اشتراک گذاشت. وی این فیلم را مورد تحسین خود قرار داد و نوشت همه ی عوامل سازنده فیلم عالی ظاهر شده اند.

ضرغامی در اینستاگرام نوشت:

"تنگه ابوقریب!

امروز فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» که شرح رشادت های گردان عمار از لشکر محمدرسول الله(ص) در حفظ این تنگه استراتژیک و نجات خوزستان از خطر سقوط کامل در روزهای آخر جنگ است را دیدم.

کپشن آخر فیلم نام ده ها شهید گردان عمار را یکجا به رخ مخاطب می کشد. انگار قهرمانان فیلم زنده می شوند و میراث داران امروز را به حرمت داری از خون پاکشان دعوت می کنند.

همه عوامل سازنده فیلم عالی ظاهر شده اند. از جلوه های ویژه آقای روزبهانی تا بازی های درخشان بازیگران و از همه مهمتر کارگردانی فوق العاده بهرام توکلی، همگی افتخار سینمای ما هستند.

اگر آن روز حافظان کم تعداد تنگه احد نتوانستند مانع از پیروزی کفار شوند، اما جوانان غیور ایرانی توانستند تنگه ابوقریب را حفظ کنند و لشگر پرتعداد و مکانیزه صدام را به عقب برانند. آفرین بر آنان!

پی نوشت

امروز پس از جلسه ای که با سردار اشتری فرمانده محترم ناجا داشتم، مستقیماً به مراسم تدفین شهید مدافع امنیت شهید محمد حسین حدادیان در گلزار شهدای امامزاده علی اکبر(ع) چیذر رفتم.

چهره نورانی این شهید و نحوه شهادت جانگدازش دل ها را متوجه شهید حججی می کرد. مادر بزرگوارش از مداح مجلس خواسته بود مرثیه «اربا، اربا» را بخواند و چه مشابهت عجیبی بود با آنچه که بر سر پیکر پاک این شهید آوردند.

روضه، مکشوف تر از آن بود که این قلم توان نقل آن را داشته باشد.

این شهید عزیز و دیگر شهدای ۳۰ بهمن، فرزندان راستین کمانداران احد و ابوقریب هستند که اجازه نمی دهند تا دشمنان ملت مسلمان ایران، با آشوب و جنایت، کشور را از درون دچار ضعف و شکست کنند. آفرین بر آنان!

ظریفی می گفت، آیا نکیر و منکر جرأت می کنند که از مالک اشتر بپرسند، امام تو کیست؟!

من هم وقتی تلقینات خوانده می شد ، با خود گفتم آیا او سؤال و جواب دارد؟!

آنچه که در سینه ام عقده شده بود به مادر بزرگوارش گفتم و قدری راحت شدم. او و فرزندش بزرگتر از وصف امثال ما هستند.

آیا دشمنان ملت جرأت خواهند کرد تا سخنان آتشین این مادر شجاع را در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای شان منتشر کنند؟! هرگز!"

تحسین فیلم

انتهای پیام/

نظر ضرغامی در مورد تنگه ابوقریب

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشگر دربی مشخص شد

گزارشگر دربی مشخص شد

تبلیغات

آسیاتک حمایت