آسیاتل

بازدید: 90

۴ مصدوم بر اثر تصادف شدید ۲ کامیون

منبع : تابناک کد خبر: 1143824

تصادف شدید دو کامیون در بزرگراه شهید یاسینی تهران چهار مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش آرمان، سلاعت 3 و 29دقیقه بامداد سه شنبه حادثه تصادف در بزرگراه شهید یاسینی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 19 و نجات ایستگاه 60 را به محل حادثه اعزام کرد.


سعید فراهانی، افسر آماده منطقه 6 عملیات آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه، اظهار کرد: یک دستگاه کامیون ایسوزو حین حرکت در بزرگراه یاسینی به علت نامعلومی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون ایویکو در حال حرکت، برخورد کرد.


وی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل تصادف ضمن قطع برق خودروها و انجام کمک های اولیه به سرنشینان کامیونت ایسوزو، آنها را با رعایت نکات ایمنی از داخل اتاقک آن خارج کردند.

فراهانی خاطرنشان کرد: در این عملیات به دلیل مصدومیت شدید و محبوس شدن راننده پنجاه ساله کامیونت ایسوزو، نیروهای آتش نشانی در حضور عوامل اورژانس عملیات رهاسازی با تجهیزات هیدرولیکی را انجام داده و پس از بریدن قسمت هایی از اتاقک این کامیونت سرانجام، راننده را با احتیاط از اتاقک درهم پیچیده خودرو خارج کرده و برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی تصریح کرد: دراین حادثه سه سرنشین دیگر کامیونت ایسوزو شامل سه مرد 16، 18 و 32ساله از ناحیه دست و صورت دچار مصدومیت شدند که آنها نیز برای انجام معاینات و درمان لازم به امدادگران اورژانس سپرده شدند. آتش نشانان در پایان عملیات، علاوه بر ایمن سازی صحنه تصادف و جلوگیری از نشت گازوئیل کامیون های خسارت دیده، به منظور پیشگیری از تصادفات بعدی، هر دو کامیون را به حاشیه بزرگراه انتقال دادند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشگر دربی مشخص شد

گزارشگر دربی مشخص شد

تبلیغات

آسیاتک حمایت