آسیاتل

بازدید: 75

با این مکعب دیگر در گل گیر نمی‌کنید +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1143146
مهندسان فناوری موفق به طراحی ابزاری شده‌اند که به رانندگان کمک می‌کند در مواقع گرفتار شدن در گل به‌راحتی از آن شرایط خارج شوند.

با این مکعب دیگر در گل گیر نمی کنید؟ + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهندسان فناوری به تازگی موفق به طراحی و ساخت ابزاری شده اند که می تواند کار رانندگی را برای افراد آسانتر کند. 

از جمله مشکلات رایجی که همواره رانندگان با آن دست به گریبانند، حرکت در مسیرهایی است که احتمال گیر کردن تایر در آنها بسیار است و واقعا موجب کلافگی و خستگی می شود. اخیرا مهندسان فناوری با طراحی ابزاری جالب این مشکل را مرتفع کرده اند. 

آنها مکعبی پلیمری را طراحی کرده اند که قابلیت باز و بسته شدن دارد  و می تواند وسیله خوبی برای رها شدن از مخمصه  های اینچننی باشد. برای مشاهده عملکرد جالب این مکعب تنها می توانید قسمت پشت تایر را حفر کرده و یک ضلع مکعب را در موضع قرار دهید و به همین ترتیب به سراغ تایر بعدی بروید. این شیوه حرکت تایرها را تسهیل کرده و سبب می شود تا به راحتی از گل یا هر چیز دیگری که در آن گرفتار شده اید خلاص شوید. این مکعب فقط مختص به گل نیست بلکه در شن و برف هم به همان اندازه کارآیی دارد.

جزئیات این طراحی جالب و منحصربه فرد را در ویدئوی زیر مشاهده کنید. 

انتهای پیام/ 

 ابزاری ویژه برای خلاصی از گرفتار شدن در گِل

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت