آسیاتل

بازدید: 27

دراویش آشوبگر به روش داعش فرزندان کشور را به شهادت رساندند/ مردم خواهان برخورد جدی و قاطعانه با این اغتشاش‌گران هستند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1140857
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: همه دیدیم دراویش آشوبگر چگونه با یک اتوبوس و به روش داعش فرزندان این کشور را زیر گرفتند.

/رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: همه دیدیم دراویش آشوبگر چگونه با یک اتوبوس و به روش داعش فرزندان این کشور را زیر گرفتند.

مهدی چمران رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدامات و اغتشاشات دراویش آشوبگر گنابادی در خیابان پاسداران تهران، اظهار کرد: این گروه دارای افکار منحرفی هستند و امنیت و آرامش ملت را نشانه گرفته اند.

وی با بیان اینکه همه دیدیم که چگونه با یک اتوبوس و به روش داعش فرزندان این کشور را زیر گرفتند، ادامه داد: حقیقتا نیروی انتظامی مظلوم واقع شد و آنان برای آسیب نرسیدن به مردم در جریان این اغتشاشات، از جان شان مایه گذاشتند.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: اینکه نیروی انتظامی دست بسته به این معنا که دست به اسلحه نبرد و جلوی دشمن برود، اقدام درستی نیست.

چمران بیان کرد: حرکات و رفتار دراویش آشوبگر نشان می دهد که با برنامه ریزی قبلی برای ایجاد اغتشاش آمده بودند نه به پلیس و نه به مردم رحم نکردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن درصدد است با برخی برنامه ریزی ها و تحریکات در کشورمان اغتشاش ایجاد کند، گفت: در واقع هدف از این قبیل رفتارها این است که می خواهند وانمود کنند ایران توان حفظ آرامش مردمش را ندارد.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: ایران در دریای ناآرامی های جهان، آرام ترین و با امنیت ترین کشور است و دشمنان نمی توانند با این قبیل اقدامات امنیت کشور را بر هم بزنند.

چمران تاکید کرد: ضروری است که دستگاه های مربوطه با جدیت و بدون اغماض با اعضای این گروه منحرف برخورد کنند چرا که این مهم مطالبه مردم است.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت