آسیاتک

بازدید: 47

وزرای کشور و اطلاعات از حوادث روز‌های اخیر گزارش دادند/ اهانت به پلیس را تحمل نمی‌کنیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1140751
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست روحانی، گزارش وزرای کشور و اطلاعات از حوادث روز‌های اخیر و اغتشاشاتی که منجر به شهادت تعدادی از نیرو‌های انتظامی و بسیج شد، به هیئت وزیران ارائه شد.


وزرای کشور و اطلاعات از حوادث روز های اخیر و اغتشاشاتی که منجر به شهادت تعدادی از نیرو های انتظامی و بسیج شد، گزارش دادند/ قدردانی رئیس جمهور از مدارای حداکثری نیرو های انتظامی در جریان اخلال گری دراویشبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، گزارش وزرای کشور و اطلاعات از حوادث روز های اخیر و اغتشاشاتی که منجر به شهادت تعدادی از نیرو های انتظامی و بسیج شد، به هیئت وزیران ارائه شد.

رئیس جمهور ضمن تسلیت به خانواده های شهدای عزیز و اظهار همدردی با آنان، از مدیریت سنجیده و مدارای حداکثری نیرو های عملیاتی بویژه نیروی انتظامی قدردانی کرد.

روحانی اظهار داشت: برخورد های خشونت آمیز و اهانت به پلیس که حافظ نظم و امنیت جامعه است را به هیچ وجه تحمل نمی کنیم.

وی ضمن احترام به همه عقاید و افکار و پذیرش تنوع های فکری و فرهنگی، رفتار های خشونت آمیز از طرف هر گروهی را به شدت محکوم کرد.

رئیس جمهور در ادامه دستگاه های مسئول را با هدف تقویت انسجام و یکپارچگی ملی و افزایش وحدت و همگرایی، به بررسی و کند و کاو در ریشه های شکل گیری اینگونه حوادث مامور کرد.

انتهای پیام/

loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان