آسیاتک

بازدید: 45

کمیسیون عمران از «حادثه سقوط هواپیما» به هیئت رئیسه مجلس گزارش می‌دهد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1140355
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به جلسه صبح امروز با وزیر «راه و شهرسازی» گفت: این کمیسیون پس از جمع‌بندی نتایج سقوط هواپیما، گزارشی از این حادثه تهیه و به هیئت رئیسه مجلس ارائه خواهد کرد.


کمیسیون عمران از «حادثه سقوط هواپیما» به هیئت رئیسه مجلس گزارش می دهدصدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان گفت: امروز یک جلسه مفصل دو ساعت و نیمه با مسئولان از جمله  وزیر «راه و شهرسازی»  برگزار کردیم.

وی افزود: متاسفانه وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» در این جلسه حاضر نشد. ابعاد مختلف حادثه سقوط هواپیمای سقوط کرده مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه این جلسه موکول شد به اینکه جعبه سیاه  هواپیما پیدا شود.

سخنگوی کمیسیون عمران اظهار داشت: با توجه به شرایط اقلیمی منطقه مذکور به نظر می رسد پیدا کردن جعبه سیاه کمی سخت باشد. ما امیدواریم به زودی جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده پیدا شود.

وی افزود: سوالات مختلفی از وزیر راه و شهرسازی داشتیم، اما تا جعبه سیاه هواپیما پیدا نشود و جزئیات مورد بررسی قرار نگیرد، نمی توان فعلا کاری کرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: این کمیسیون پس از جمع بندی نتایج سقوط هواپیما، گزارشی از این حادثه تهیه و به هیئت رئیسه مجلس ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام/
loading...

دانلود نرم افزار

تبلیغات

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان