آسیاتک

بازدید: 34

سازمان هوانوردی: عکس‌های جعبه سیاه را به نیروهای هلی‌برد شده‌ داده‌ایم تا آن را پیدا کنند

منبع : انتخاب کد خبر: 1138709
مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات سازمان هوانوردی گفت: عکس‌های جعبه سیاه را به نیروهای امدادی و تکاورانی که هلی برد شده‌اند داده‌ایم که بتوانند آن را پیدا کنند.


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات سازمان هوانوردی گفت: عکس های جعبه سیاه را به نیروهای امدادی و تکاورانی که هلی برد شده اند داده ایم که بتوانند آن را پیدا کنند.

محمدسعید شرفی مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات سازمان هوانوردی درباره آخرین اقدامات برای پیدا کردن جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده تهران - یاسوج گفت: تیم تخصصی ما منتظرند که موقعیت مناسب شود؛ البته عکس های جعبه سیاه را به نیروهای امدادی و تکاورانی که هلی برد شده اند داده ایم که بتوانند آن را پیدا کرده و به نماینده سازمان هواپیمایی کشوری تحویل دهند.

شرفی در گفت وگو با خبرنگار اعزامی ایسنا در پاسخ به این پرسش که شرکت سازنده این هواپیما در حال حاضر چه خدماتی باید انجام دهد؟ گفت: همه نقشه ها و اطلاعات هواپیما را داریم، البته شرکت سازنده یکی از مجموعه هایی است که در بررسی سانحه باید مشارکت کند، بنابراین کشور شرکت سازنده هواپیما به تهران دعوت شده و دیشب به تهران رسیده اند.

وی تاکید کرد: احتمالا بعد از این که جعبه سیاه را پیدا کرده و مستندات را جمع بندی کنیم با حضور آنها بخش هایی از بررسی سانحه صورت می گیرد.

loading...

دانلود نرم افزار

تبلیغات

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان