بازدید: 122

دعوای ترامپ با مشاورش در توئیتر

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1130621
رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری با سخنان مشاور امنیت ملی خود مخالفت کرد.
دعوای ترامپ با مشاورش در توئیتربه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،  «دونالد ترامپ» در حساب توییتری خود با سخنان مشاور امنیت ملی خود مخالفت کرد.

رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه پس از اظهارات مشاور امنیت ملی خود مبنی بر اینکه احکام صادره در پرونده رابرت مولر نشان دهنده مدارک غیرقابل بحث دخالت روسیه در انتخابات آمریکا بوده با وی دچار اختلاف شد.

ترامپ در توییتی نوشت: ژنرال مک مستر فراموش کرد بگوید که نتایج انتخابات ۲۰۱۶ توسط روس ها دچار تغییر نشد و اینکه تنها تبانی بین روسیه و هیلاری فاسد، حزب دموکرات و دموکرات ها بود. سوابق ناپاک (هیلاری)، اورانیوم، سخنرانی ها و ایمیل ها و شرکت پودستا را به خاطر بیاورید.

این اظهارات ترامپ پس از آن مطرح شد که مک مستر در سخنرانی خود در کنفرانس بین المللی مونیخ گفت: با حکم صادره از سوی اف بی آی اکنون مدرک غیر قابل بحث است.

مک مستر همچنین در مورد سوالی پیرامون آینده همکاری آمریکا و روسیه در زمینه امنیت سایبری با کنایه جواب داد و گفت: زمانی که روسیه در مورد کاهش نوع پیشرفته جاسوسی اش صادق باشد، ما مایلیم که یک مذاکره سایبری داشته باشیم.

۱۳ شهروند روس و ۱۳ گروه روس به چندین مورد تلاش برای دخالت در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا متهم شدند.

در این اتهامات هدف روس ها حمایت از به قدرت رسیدن دونالد ترامپ و شکست هیلاری کلینتون اعلام شده است.

منبع: تسنیم
 
انتهای پیام/
 
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا