آسیاتک

بازدید: 54

شرکت نفتکش: پیدا کردن سایر پیکرهای سانچی منوط به گزارش ربات ارزیاب است / هنوز امیدواریم

منبع : انتخاب کد خبر: 1129820
سخنگوی شرکت ملی نفتکش با تاکید بر این‌که این شرکت تلاش خود را برای پیدا کردن سایر پیکرهای حادثه سانچی به کار می‌برد،گفت: البته پیدا کردن سایر پیکرها منوط به نتیجه‌ای است که از گزارش‌های ربات ارزیاب که برای عکسبرداری به زیرآب فرستاده شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی شرکت ملی نفتکش با تاکید بر این که این شرکت تلاش خود را برای پیدا کردن سایر پیکرهای حادثه سانچی به کار می برد،گفت: البته پیدا کردن سایر پیکرها منوط به نتیجه ای است که از گزارش های ربات ارزیاب که برای عکسبرداری به زیرآب فرستاده شده است.

محسن بهرامی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به رباتی که برای عکس گیری از نفتکش سانچی به زیر آب فرستاده شده بود، گفت: عکس های این ربات هنوز به دست ما نرسیده است. این ربات از آب خارج شده، اما به طور کلی این فرآیند بسیار زمان بر است. البته در فرآیند عکس گیری آب و هوا نامطلوب بود و به همین دلیل کار این ربات بیشتر طول کشید.

وی با بیان این که گزارش های این ربات در حال تدوین شدن است، افزود: بعد از این که گزارش ها تدوین و تکمیل شد نتایج آن به ذینفعان ارائه می شود.

سخنگوی شرکت ملی نفتکش در ادامه در مورد ادامه جست وجو برای سایر مفقودین حادثه سانچی توضیح داد: هنوز برای پیدا کردن سایر پیکرها امیدوار هستیم، اما این مساله منوط به این است که چه خروجی از گزارش ربات حاصل شود. پیدا کردن پیکرها نیاز به تیم غواصی دارد در این راستا با چند تیم غواصی هم صحبت شده است، اما این فرآیند بستگی به نتایج گزارش دارد، زیرا غواص ها باید شرایط را بسنجند.

بهرامی تاکید کرد: شرکت ملی نفتکش ایران همه تلاش خود را برای پیدا کردن سایر پیکرها به کار می برد. از الان هم نمی توان گمانه زنی کرد که چه اتفاقی رخ خواهد داد باید منتظر ماند.

بر اساس این گزارش ۱۶ دی ماه نفتکش ایرانی سانچی با یک کشتی فله بر چینی تصادف کرد که باعث حریق و مفقود شدن ۳۲ پرسنل نفتکش شد. سانچی پس از یک هفته حریق سرانجام غرق شد و تنها پیکر سه نفر از مفقودین پیدا شد.


دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش جدید سازمان برنامه و بودجه درباره تعداد بیکاران

گزارش جدید سازمان برنامه و بودجه درباره تعداد بیکاران

گزارش AFC از رکوردهای ایران در جام ملت ها ؛ از رکورد دایی تا 100 هزار تماشاگر

گزارش AFC از رکوردهای ایران در جام ملت ها ؛ از رکورد دایی تا 100 هزار تماشاگر

دستگاه‌های مرتبط با قانون «مقابله با آمریکا» اقدامات خود را به مجلس گزارش دهند

دستگاه‌های مرتبط با قانون «مقابله با آمریکا» اقدامات خود را به مجلس گزارش دهند

گزارش راهور از  وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌ها

گزارش راهور از وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌ها

تبلیغات

آسیاتک