آسیاتل

بازدید: 31

عامل کشتار دبیرستان داگلاس عضو یک گروه نژادپرست بوده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1123359
نشریه هیل نوشت نیکلاس کروز، عامل تیراندازی خونین شب گذشته در دبیرستانی در فلوریدا، عضو یک گروه سفیدبرترپندار موسوم به «جمهوری فلوریدا» بوده است.

عامل کشتار دبیرستان داگلاس عضو یک گروه نژادپرست بوده استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از نشریه هیل، رهبر یک گروه نژادپرست سفیدبرترپندار به دنبال یکی از مرگبارترین حوادث تیراندازی و کشتار در امریکا، مدعی شد که «نیکلاس کروز» عامل این کشتار، از اعضای گروه وی بوده است.

«جردن جرب» رهبر گروه نژادپرست «جمهوری فلوریدا» اعلام کرده که نیکلاس کروز عامل اصلی کشتار دبیرستان «داگلاس» از اعضای گروه جمهوری فلوریدا  بوده و در تمرینات نظامی اعضای این گروه حضور داشته است.

وی در ادامه می افزاید که این گروه به پاکسازی فلوریدا از رنگین پوستان در این ایالت اعتقاد دارد  و در پاره ای موارد هم در این باره تجمعات اعتراضی به راه می اندازد.

جردن جرب ضمن رد هر گونه هماهنگی نیکلاس کروز با گروه جمهوری فلوریدا در  این حادثه مرگبار  تصریح کرد: «نیکلاس از جانب خودش عمل کرد و تمام مسئولیت کارش هم متوجه خود اوست.»

نیکلاس کروز ۱۹ ساله که اخیراً به دلیل مسائل انضباطی از دبیرستان داگلاس اخراج شده بود با یکی از مسلسل های به روز ارتش آمریکا  روز گذشته (چهارشنبه) وارد دبیرستان سابق خود شد و طی آن ۱۷ نفر را کشت.

وی دقائقی پس از تیراندازی به هم مدرسه ای های سابقش دستگیر شد و حالا در بازداشت به سر می برد.

انتهای پیام/

عامل کشتار دبیرستان داگلاس عضو یک گروه نژادپرست بوده است

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت