آسیاتل

بازدید: 32

پارکنیگ‌ فروشگاه‌ها برای کوچکترین خریدها‌ هم باید رایگان باشد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1121045
عضو شورای شهر تهران گفت: فروشگاه‌های بزرگ ملزم هستند که برای همه مشتریان خود به هر میزان که خرید می‌کنند، اجازه استفاده از پارکینگ‌ دهند.

پارکنیگ  فروشگاه ها برای کوچکترین خریدها  هم باید رایگان باشدزهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به رویکرد جدید برخی فروشگاه های بزرگ مبنی بر اخذ هزینه پارکینگ از خودروهایی که کمتر از 50 هزار تومان خرید می کنند، اظهار کرد: وقتی یک فروشگاه بزرگ تجاری ایجاد می شود، رفت و آمدهایی را به دنبال دارد که می تواند ایجاد آلودگی کند و برای اینکار باید تمام ملزومات این کار ایجاد شود که یکی از این ملزومات تامین پارکینگ است.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه پارکینگ جزء خدماتی است که صاحبان فروشگاه های بزرگ باید به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهند، تصریح کرد: ما باید این منطق را بپذیریم که وقتی یک فعالیتی در شهر ایجاد می شود، یک سری مسائل و موضوعات به دنبال آن رخ می دهد که در همه جای دنیا هم همین طور است.

وی با ابزار مخالفت از اینکه به خاطر ارائه خدمات پارکینگ ، پولی از مشتریان گرفته شود، افزود: هر فروشگاهی در هر نقطه ای که باشد حتی اگر نیازی هم به پارکینگ در آن منطقه نباشد، ملزم است تا فضای پارک خودرو را برای مشتریان خود تامین کند.

عضو شورای شهر تهران گفت: حتی اگر خیابان فضای کافی نداشته باشد و مشتریان بخواهند حتی برای خرید کوچک، خودروی خود را به داخل پاکینگ فروشگاه بیاورند، استفاده از پارکینگ فروشگاه ها باید کاملا رایگان باشد.

انتهای پیام/

لزوم رایگان شدن استفاده از پارکینگ‎ فروشگاه ها برای شهروندان

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

تبلیغات

آسیاتک حمایت