آسیاتل

بازدید: 34

نشست فراکسیون محیط زیست با حفاظت اطلاعات سپاه و معاون قوه قضائیه درباره «خودکشی سیدامامی»

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1119011

عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست از تشکیل جلسه ای به منظور بررسی موضوع خودکشی سیدامامی در فراکسیون متبوع خود خبر داد.

نشست فراکسیون محیط زیست با حفاظت اطلاعات سپاه و معاون قوه قضائیه درباره خودکشی سیدامامیسیدکاظم دلخوش عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به جلسه امروز صبح فراکسیون متبوع خود برای بررسی موضوع اتهامات و دستگیری برخی فعالان محیط زیست و خودکشی سیدامامی، گفت: این نشست با حضور حفاظت اطلاعات سپاه و معاون قوه قضائیه تشکیل شد.

وی تصریح کرد: حفاظت اطلاعات سپاه با وجود زمان کم اما توضیحات خوبی را درباره اختیارات خود براساس قانون برای ورود به زندان مطرح کرد.

دلخوش تأکید کرد: معاون قوه قضائیه هم مطالبی را درباره وضعیت زندان، حضور، کارکرد و اختیاراتشان در زندان های کل کشور به نمایندگان ارائه کرد که در ادامه اعضا نیز سوالاتی را در این مورد مطرح کردند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس اظهار کرد: درباره وضعیت و چگونگی خودکشی سیدامامی و همچنین دستگیری فعالان محیط زیست به اتهام جاسوسی به دلیل فرصت کم مطالبی مطرح نشد، لذا قرار است در جلسه بعدی فیلم خودکشی سیدامامی و سایر مطالب ارائه شود.

دلخوش بیان کرد: در این نشست بیشتر مباحث درباره مقدمات کار و همچنین نحوه ورود سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات به زندان براساس قانون مطالبی ارائه شد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت