آسیاتل

بازدید: 38

ناباروری ۱۲ تا ۱۵ درصد زوج‌های ایرانی/ ایران از اعزام بیمار به خارج برای درمان ناباروری بی نیاز است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1118944
صالح‌پور با بیان اینکه ۱۲ تا ۱۵ درصد زوج‌های ایرانی دچار ناباروری هستند، گفت: موفقیت‌های زیادی در حوزه نازایی به دست آورده ایم.

ناباروری ۱۲ تا ۱۵ درصد زوج های ایرانی/ ایران از اعزام بیمار به خارج برای درمان ناباروری بی نیاز استبه گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ساغر صالح پور دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی در حاشیه این کنگره اظهار کرد: تمام مسائل سوال برانگیز در حوزه زنان، زایمان و نازایی طی سه روز کاری و از امروز تا ظهر جمعه مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد و جدیدترین دستاوردها و مطالب علمی با حضور صاحب نظران و اساتید برجسته بررسی و تبادل نظر انجام می شود.

وی افزود: 26 سخنران خارجی در این کنگره شرکت کرده و مباحث نازایی، سرطان های زنان، طب مادر و جنین، اختلالات کف لگن، لاپاراسکوپی و آندومتریوز مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد.

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی در ادامه به مسئله نازایی اشاره کرد و گفت: این مشکل هم در زنان و هم مردان وجود دارد که امروزه موفقیت های درمانی زیادی در این راستا حاصل شده است.

وی با بیان اینکه موفقیت های درمانی زیادی در حوزه نازایی در ایران به دست آمده است، عنوان کرد: خوشبختانه همه درمان های دنیا در این زمینه در کشور وجود دارد و نیازی به اعزام بیماران به خارج نداریم.

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی خاطرنشان کرد: حدود 12 تا 15 درصد زوج ها در کشور دچار ناباروری هستند که خوشبختانه مشابه کشورهای خارجی پیشرفته می توان درمان های لازم را برای آنها انجام داد.

انتهای پیام/

چند درصد از زوج های ایرانی نابارور هستند؟

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت