آسیاتل

بازدید: 73

آغاز به کار اپلیکیشن درخواست تاکسی کابین

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1118747
مدیرعامل گروه آوین و کارشناس ارشد سابق شرکت مایکروسافت از رونمایی و آغاز به کار اپلیکیشن درخواست تاکسی کابین خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، شهرام سخنور مدیر عامل گروه آوین و کارشناس ارشد سابق شرکت مایکروسافت در مراسم رونمایی از اپلیکیشن درخواست تاکسی کابین که امروز(چهارشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آوین محصولی به نام کابین را معرفی کرده است و با مجوزی که اخذ و سازمان تاکسیرانی آن را تایید کرده است، فعالیت خود را آغاز کرد.

وی در ادامه افزود: کابین در مرحله اول تاکسی ها و سپس آژانس ها را تحت پوشش قرار خواهد داد، همچنین ۳ هزار تاکسیران را برای فعالیت در کابین آموزش دادیم.

سخنور اذعان کرد: امیداوریم در جهت جذب مسافر برای گسترش فعالیت این اپ برای درخواست تاکسی اقدامات لازم را انجام دهیم، البته ما ۲ بازار یکی جابه جایی مسافر و دیگری خدمات دهی به شرکت ها و سازمان ها را مد نظر دادیم.

مدیرعامل گروه آوین و کارشناس ارشد سابق شرکت مایکروسافت اذعان کرد: در بحث امنیت این نرم افزار کار شده است و بر این اساس به حریم خصوصی مسافران و تاکسیران ورود نمی شود و از اطلاعاتی همچون آدرس یا شماره موبایل مشتریان صیانت می شود.

سخنور بیان کرد: ما آمادگی داریم که از تمام خودرو ها در کابین استفاده کنیم، البته قانونگذار ما تاکسیرانی است و اگر تاکسیرانی خودرویی را از مجموعه تاکسی حذف کند، عملا ما هم از مجموعه کابین، آن نوع تاکسی را حذف خواهیم کرد، البته سعی ما بر این است که از خودرو های مدل ۹۰ به بالا در اپ درخواست تاکسی کابین استفاده کنیم.

وی عنوان کرد: در آینده سرویس های خوبی ارائه خواهیم داد و از آنجایی که زیر نظر بانک ملت فعالیت داریم، در آینده می خواهیم از تاکسی های برقی در اپ کابین استفاده کنیم، به همین منظور ارائه خودرو های قسطی به تاکسیران ها در آینده از دیگر برنامه های ما است.

سخنور گفت: بالغ بر ۳ هزار دستگاه تاکسی تحت پوشش است، امیدواریم با همکاری سازمان تاکسیرانی این تعداد به ۱۰ هزار دستگاه طی ماه های آینده برسد، البته پیک را به این خدمات کابین اضافه می کنیم.

مدیرعامل گروه آوین و کارشناس ارشد سابق شرکت مایکروسافت بیان کرد: در اپلیکیشن درخواست تاکسی کابین، مسافر می تواند انتخاب کند که تاکسیران مرد یا زن باشد. همچنین نرخ تاکسی های کابین مصوب آن چیزی است که برای سازمان تاکسیرانی در نظر گرفته شده است و قیمت مناسب و کیفیت بالایی در ارائه خدمت داریم.

وی در پایان اذعان کرد: اپلیکیشن درخواست تاکسی کابین در نسخه های اندروید و IOS طراحی و به بازار معرفی شده است.

انتهای پیام/

ورود تاکسی های برقی به کابین در آینده ای نزدیک

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت