آسیاتل

بازدید: 39

پرفروش‌ترین‌های ۲۰۱۷؛ اروپایی‌ها چه خودرویی می‌پسندند؟

منبع : برترین ها کد خبر: 1117091
در رتبه چهارم یکی از بهترین شاسی بلندها یعنی نیسان قشقایی با فروش 292 هزار دستگاهی قرار دارد که از رشد 6.1 درصدی لذت می‌برد. این خودرو نهایت استفاده را از جابجایی نسل‌های فورد فیستا برده است.
وب سایت فرادید: نگاهی به پرفروش ترین خودروهای قاره سبز در سال 2017 که عمده آنها در رتبه‌های اول تا بیستم را محصولات اروپایی تشکیل می‌دهند نشان می‌دهد هنوز هم اروپایی‌ها روی سلیقه خاص خود یعنی ترجیح سدان‌ها و هاچ‌بک‌ها به کراس‌اوورها پافشاری می‌کنند.

پرفروش‌ترین خودروهای سال 2017

به گزارش فرادید، بازار خودروی اروپا در حالی توانسته امسال شاهد یک رونق نسبی باشد که بازهم به روال سال‌های قبل کفه ترازو به نفع اتومبیل های هاچ بک چرخیده گرچه کراس‌اوورها همچنان روند رو رشد خود را ادامه می دهند. از 20 خودروی نخست بازار اروپا در سال 2017، هاچ‌بک‌ها دوازده سهمیه، کراس‌اوورها چهار سهیمه و سدان‌ها هم چهار سهمیه را به خود اختصاص داده‌اند ضمن اینکه گروه فولکس‌واگن بیشترین موفقیت را در زمینه کسب رتبه‌های اول تا بیستم کسب کرده است.

پرفروش‌ترین خودروهای سال 2017

بدترین شکست را تویوتا با مدل سی-اچ آر چشیده و در عین حال مدل قشقایی نیسان بازهم موفق به فروشی چشمگیر در بازار اروپا شده است.اگرچه که میزان فروش فولکس‌واگن گلف در سال 2017 کاهش یافته اما این خودرو همچنان حرف اول را در بازار اروپا می‌زند و بالاتر از رنو کلیو و فولکس‌واگن پولو قرار دارد. ستاره جدید فروش سال 2017 در بازار اروپا شاسی‌بلند محبوب فولکس یعنی تیگوان است.

پرفروش‌ترین خودروهای سال 2017

لیست پرفروش‌ترین خودروهای سال 2017 تغییر چندانی را نسبت به لیست سال 2016 نشان نمی‌دهد و تنها دو نام جدید وارد لیست 100 خودروی پرفروش سال 2017 قاره سبز شده‌اند. این خودروها عبارت‌اند از شاسی‌بلند کامپکت تویوتا C-HR (رتبه 52) و آئودی کیو2(رتبه86). پیرو کاهش فروش شدید در نیمه اول سال قبل، فاصله دومین محصول محبوب با پرفروش‌ترین خودروی این بازار کم شده است؛ اما با این حال هم فولکس گلف حرف اول را می‌زند. این خودرو که برای چهل و سومین سال پیاپی به این عنوان دست می‌یابد در سال پیش فروش 546 هزار دستگاهی را ثبت کرده که نشان از افت 3.4 درصدی دارد.اما سایر خودروهای بازار اروپا باید برای مقام دومی جنگ کنند.

پرفروش‌ترین خودروهای سال 2017

در این جنگ رنو کلیو با فروش 369 هزار دستگاهی (رشد فروش 6.7 درصدی) پیروز میدان بوده و پس از آن نیز فولکس‌واگن پولو با فروش 352 هزار دستگاهی قرار گرفته است. این خودرو افت فروش 10 درصدی را تجربه کرده است.

در رتبه چهارم یکی از بهترین شاسی بلندها یعنی نیسان قشقایی با فروش 292 هزار دستگاهی قرار دارد که از رشد 6.1 درصدی لذت می‌برد. این خودرو نهایت استفاده را از جابجایی نسل‌های فورد فیستا برده است. فیستا با فروش 269 هزار دستگاهی (افت فروش 13.5 درصدی) در سال 2017 رتبه پنجم پرفروش‌ترین خودروی اروپا را کسب کرده است.

پرفروش‌ترین خودروهای سال 2017

رتبه ششم به اشکودا اوکتاویا با فروش 267 هزار دستگاهی (افت 0.7درصدی) رسیده و پس از آن نیز ستاره سال 2017 یعنی فولکس‌واگن تیگوان با فروش 267 هزار دستگاهی قرار گرفته است. این شاسی‌بلند محبوب از رشد 34.9 درصدی لذت می‌برد.

پس از آن نیز فورد فوکوس با رشد 8 درصدی و فروش 253 هزار دستگاهی قرار داشته و نهایتاً رتبه نهم و دهم نیز به ترتیب به پژو 208 و اوپل (واکسهال) آسترا رسیده است. این دو خودرو به ترتیب فروش 250 و 243 هزار دستگاهی داشته‌اند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

تبلیغات

آسیاتک حمایت