آسیاتل

بازدید: 24

پلیس اسرائیل پیشنهاد اعلام جرم علیه نتانیاهو را ارائه کرد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1116631
آنگونه که رسانه‌های صهیونیستی به نقل از پلیس سرزمین‌های اشغالی اعلام کرده‌اند، پلیس از دادستان کل این رژیم خواسته رسماً علیه نخست‌وزیر بنیامین نتانیاهو اعلام جرم کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ آنگونه که رسانه های صهیونیستی به نقل از پلیس سرزمین های اشغالی اعلام کرده اند، پلیس از دادستان کل این رژیم خواسته رسماً علیه نخست وزیر بنیامین نتانیاهو اعلام جرم کند.

در همین رابطه پلیس اسرائیل با ارائه پیشنهادی عنوان کرده است: نخست وزیر اسرائیل در دو پرونده ای که درباره آن تحقیقات انجام شده، رسماً متهم شود این خبر را هاآرتص روی خروجی خود فرستاده است.

یکی از این دو پرونده، تحقیقات از نتانیاهو در پرونده موسوم به «پرونده ۱۰۰۰» را شامل می شود که به موجب آن نخست وزیر اسرائیل به دریافت رشوه، فریب و خیانت در امانت متهم شده است.

نتانیاهو پیش از این چندین بار با طرح این ادعا که هیچ خطایی مرتکب نشده با اطمینان گفته بود: اتفاقی نخواهد افتاد، چرا که رفتار اشتباهی انجام نشده است.

در مورد دیگری از اتهامات نتانیاهو که به پرونده ۲۰۰۰ مشهور شده است نخست وزیر رژیم صهیونیستی به تبانی با ناشر روزنامه «یدیعوت آحارونوت» و تلاش برای مثبت کردن پوشش های خبری این رسانه پرتیراژ از خودش متهم شده است.

در فراری آشکار نخست وزیر رژیم صهیونیستی در چند روز گذشته صداقت مأمور پلیس و سایر مقام های بلندپایه دخیل در تحقیقات علیه خود را زیر سوال بوده است.

در حال تکمیل...


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت