آسیاتل

بازدید: 21

رئیس اسرائیل:‌ نتانیاهو دوستم نیست

منبع : عصر ایران کد خبر: 1116563

رئیس اسرائیل تلویحاً به این موضوع اشاره کرد که اگر علیه نخست وزیر این رژیم رسماً اعلام جرم شود، وی باید از سمت خود کناره گیری کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، روون ریولین، رئیس اسرائیل تصریح کرد که پس از پایان دوره ریاستش، موضع شخصی خود را در خصوص اتهامات بنیامین نتانیاهو مطرح خواهد کرد.

ریولین با اشاره به اتهام هایی که علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطرح می شود، گفت: من صرفاً می دانم که چیزهای زیادی شنیده ام. نظر خودم را دارم که البته آن را سه سال و نیم دیگر بیان خواهم کرد.

رئیس اسرائیل در اظهارات خود به روابط سردش با بنیامین نتانیاهو اشاره کرد و افزود: او کار خودش را می کند و من کار خودم را می کنم. فکر می کنم که او دوست من نیست.

وی گفت: در گذشته، سیاست مداران برجسته در خصوص شرایط مشابه در صورت طرح اتهام نظرات خود را مطرح کرده اند و نظر من تحت تأثیر آنها قرار دارد.

روزنامه «تایمز آو اسرائیل» گزارش داد که این اظهارات ریولین احتمالا به سخنان نتانیاهو در مه ۲۰۰۸ اشاره دارد. در آن زمان، نتانیاهو ایهود اولمرت، نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی را مجبور کرد که پس از طرح اتهام علیه وی در برخی از پرونده های فساد، استعفا دهد.

نتانیاهو در آن زمان گفته بود، نمی تواند به نخست وزیری که کاملاً در بازجویی ها غوطه ور شده است، اعتماد کند. سخنان اخیر ریولین رنگ وبویی مشابه دارد؛ او گفته است، یک نخست وزیر اصولاً باید مشغول تصمیم گیری ها و انجام وظایف حکمرانی باشد، نه چیز دیگر.

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت